Úžasné pásky do pasu

Dana

Dámy, také jste už propadly tomu skvělému módnímu výstřelku, a to páskům do pasu? Je to opravdu tak perfektní doplněk, který nesmí chybět žádné ženě v šatníku.

Pásky do pasu nosí většinou štíhlé ženy, které chtějí ještě více upozornit na svůj štíhlý pas a celkový dojem. Ale nebojí se jich ani ženy plnějších tvarů, někdy tak zdůrazní to, co je na nich hezké, a co upoutá pozornost mužů.

Dámské pásky do pasuPásků je všude kolem nás spoustu, každý obchod doslova přetéká pásky, ale jsou to přesně ty, co opravdu hledáme? Povětšinou mají obchůdky opasky klasické, a to do kalhot, kraťasů či džín, tudíž, není to pásek do pasu ani to není pásek na naši oblíbenou dlouhou halenku, tuniku nebo šaty, co stále hledáme a postrádáme.

Někdy se poštěstí a koupíme si pěkné šatičky, které se už pyšní tímto páskem. A s radostí ho používáme i na jiné oblečení v našem šatníku, ale přeci jen, která žena by se spokojila s jedním kouskem, když si ho tak oblíbí.

Proto vám chci poradit. Je jasné, že když budete poctivě a s nadšením hledat pásky do pasu v našich běžně dostupných obchodech v oddělení doplňků, tak se vám zajisté poštěstí a pár ozdobných pásku najdete.

Ale jsou tu i naše oblíbené secondhandy, do kterých chodí všechny ženy moc rády, už z toho důvodu, že když si koupí něco pěkného, tak je pravděpodobné, že už to na žádné ženě neuvidí, pokud tedy chodí do secondhandů, do kterých zboží chodí ze zahraničí a ne do těch, kde si koupí tričko, které odložila její sousedka :).

Takže, milé dámy, až tam opět zavítáte, nekoukejte jako vždy po oblečení, ale povšimněte si, že i v těchto obchodech je dostatek doplňků a pro nás teď aktuální: pásky do pasu!

Dámské pásky do pasuJejich cena je vždy velmi přijatelná, a proto, když tedy samozřejmě je na výběr, můžeme si dopřát více kousků. Pásky bývají použité, ale nejsou poničené nebo jinak poškozené, i když se občas najde nějaká nepatrná drobnost, za tu cenu to pořád stojí. Samozřejmě, že i tyto příjemné obchůdky mají i pásky zcela nové, které jsou malinko dražší, ale zaručeně za takovou cenu, je nekoupíte v žádném kamenném obchodě.

Pásky do pasu jsou různé, s velkou mašlí uprostřed, s růží, dominantní přezkou, kožené, plastové, semišové, z umělé kůže, saténové, široké, úzké, s flitry, ze silné gumy, které jsou velmi oblíbené, jak svou přizpůsobivostí, tak i barvami.

Určitě navštivte secondhandy, kde najdete specifické kousky, kterými se můžete pyšnit a mít z nich radost, ale také obchody s moderním oblečením, kde prodávají poslední výstřelky módy. Užijte si nákupy, na kterých se zaměřte na pásky do pasu a určitě neodejdete s prázdnou!

A někdy příště zase něco o nákupech v secondhandech :).

autor: Dana Boudová
obrázky: Dana Boudová

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply