Jak být ještě více sexy

admin

Jak být ještě více sexy

hodinkyKaždá žena chce být přitažlivá a sexy, ne každé se to ale daří. Nejprve je třeba začít u oblečení. Pozorně se podívejte na svoji postavu a vyzdvihněte její přednosti. U některé ženy jsou to dlouhé nohy, u jiné bujné poprsí či útlý pás. A přesně tyto části těla je potřeba vyzdvihnout a partie jakou jsou široké boky, objemnější stehna či zadeček naopak zakrýt. Od tvaru vaší postavy a jejích křivek se totiž odvíjí i výběr oblečení. Pokud si nejste jisté, šikovná stylistka vám jistě dá spoustu rad nebo pohledejte na internetu a pročtěte si tipy a rady odborníků.

Jakmile máme správně zvolené kousky oblečení, nezapomeňte je obohatit o vhodné doplňky. Šperky a hodinky by měly být součástí prakticky každého outfitu a jejich výběr by měl přesně odpovídat oblečení a dané události. Na společenský večírek se budou hodit spíše náhrdelníky s přívěšky a krásné zlaté náušnice, k ležérnímu stylu klidně sáhněte po korálcích, jemném řetízku a náušnicích z oceli či klasické bižuterii.

nausniceNedílnou součást oděvů tvoří i hodinky. Kromě toho, že ukazují čas a dotváří váš celkový vzhled, u mužů prezentují i společenské postavení a dobrý vkus. Hodinky by měly být vždy zajímavé a opět ladit s oblečením i postavou. Drobným ženám budou spíše slušet jemné decentní hodinky, silní, svalnatí muži si zase mohou dovolit hodinky s velikým ciferníkem a širokým řemínkem nebo ocelovým tahem. Mezi oblíbené značky patří například hodinky Secco, Storm, Festina, Casio či Timex a ze sportovních modelů Suunto. Elegantně působí značka Swiss Military.

A kde všechny tyto doplňky koupit? Široký výběr šperků a hodinek nabízí internetový obchod hodinky-klenoty.cz. Na webových stránkách http://www.hodinky-klenoty.cz/ naleznete elegantní a módní šperky vyrobené z bižuterie, oceli, stříbra, českého granátu či bílého a žlutého zlata. Ozdobit se můžete náušnicemi, náhrdelníky, náramky, řetízky, prstýnky a zakoupíte zde i perly, léčivé kameny nebo spony na kravaty. Výběr hodinek se odvíjí od jejich druhu, značky, designu nebo výrobce, každý si tedy přijde na své. Veškeré zboží potom jednoduše objednáte přes internet a necháte si ho zaslat. Nákup je tak rychlý, jednoduchý a velice pohodlný. Ozdobte se tedy úžasnými šperky a hodinkami a staňte se ještě krásnější a přitažlivější.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply