Doplňte váš šatník o trendy kousky, které podtrhnou vaši ženskost

Hedy

Doplňte váš šatník o trendy kousky, které podtrhnou vaši ženskost

Jaro i léto jsou výborná roční období, která nám umožňují dávat na odiv náš vkus, krásné a moderní kousky oblečení, šperky, které podtrhnou celý look. Jestliže i vy rády obohacujete svoji garderobu o blůzky, topy, svetry a jiné, které jsou skvěle kombinovatelné a dají se z nich vytvořit originální kreace, nechte se inspirovat, co si pro letošek pořídit.

Halenky plné pestrosti a barev

Barev není nikdy dost. Dovedou nám zvednout náladu, stejně tak oživit náš vzhled a zvolíme-li barvu, která lichotí naší pleti, barvě očí nebo vlasů, máme vždy vyhráno.

K teplým měsícům se vážou kytky, potisky zvířátek, proužky, puntíky, kombinace mnoha barev i materiálů… Výborným tipem jsou proto kupříkladu halenky s ptáčky v bílém, růžovém, světle či tmavě modrém provedení, nestárnoucí zvířecí vzory, obrázky motýlků, letní krajiny atd.

Nezapomeňte na hezkou a kvalitní obuv

Co si budeme povídat. I kdyby naše šaty vypadaly sebelíp, vezmeme-li si k nim nevhodnou obuv, vše pokazíme. Boty dodají ženě šmrnc, jsou důležité stejně, jako ono oblečení. Eleganci podpoříte lodičkami, letními sandály na platformě, sportovní styl dotvoří barevné tenisky, které může ozvláštnit krajka a pro běžné použití sáhněte po univerzálních a pohodlných balerínách. V botníku nesmí chybět ani sandály, přece jen, není vhodné si denně potit nohy v uzavřené obuvi, některé dny bychom jim měli dopřát oddech.

Jedinečnost šperku

Lesk, třpyt a jednoduchost rozjasní každou tvář ženy. Exkluzivní Swarovski sety nabízí krásné náušnice a přívěšky v mnoha barvách i tvarech. Ať už máte rády eleganci, hravost nebo extravaganci, mezi širokou nabídkou si určitě vyberete. Zvolte si např. barvu, která bude ladit s barvou vašich očí. Uvidíte, jaké kouzlo šperky dovedou s vaším vzhledem. Sety se navíc hodí pro ženy v jakémkoli věku.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply