Nehty

Oriflame laky na nehty the One

Oriflame laky na nehty the One              

Proč mít doma lak na nehty Oriflame the One? Máte své přírodní nehty, které si pěstujete a staráte se o ně a ráda si je lakujete módními barvami? Pak se vám určitě nelíbí, když si nehty ráno nalakujete a večer už se začnou oprýskávat. Neustálé odlakování a lakování na nehty také nepůsobí dobře a tak je třeba najít něco, co skutečně funguje a drží. Laky the One, jsou naprosto dokonalé. Výrobce sice uvádí, že vám lak na nehtech bude držet až 14 dní, ale z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to tak týden, a i to mě velice potěšilo. Týden bez lakování je opravdu dlouhá doba.

The One navíc nabízí širokou škálu módních odstínů a tak jsem se rozhodla objednat si snad všechny. Konečně nemusím řešit, jestli si večer stihnu na druhý den nalakovat nehty, nebo jestli si nehty mám nalakovat raději až ráno, protože do večera by se mi mohli oprýskat. Teď stačí nalakovat a týden se kochat dokonalou barvou. Aby byl efekt ještě větší, tak je dobré použít jak vrchní, tak spodní lak. Tím pak účinky dlouhodobého účinku znásobíte.

The One pak také má různé výživy pro vaše nehty a také speciální odlakovače. Jsem přesvědčená, že pokud žena s přírodními nehty toto zkusí, nebude už chtít měnit. Stejně tak jsem to měla i já. Doma se mi kupilo mnoho laků a každý den jsem si lakovala nehty znovu a znovu. S The One, ale nemusím. Je to nejlepší řešení, které jsem mohla pro své přírodní nehty zvolit.

Barvy těchto laků jsou velmi zajímavé a paleta je široká. Od nenápadných tělových tónů, po výrazně červené, růžové a oranžové. Najdete tu také zelené a žluté a v létě si tak můžete pohrát s veselými barvami, v zimě pak stačí nanést na nehty jednu výraznou barvu a vaše nehty budou vypadat dlouho dokonale a krásně. Cena je okolo 100 Kč, někdy se dají sehnat ještě levněji. Záleží na nabídce katalogu. Myslím, že cena je přímo úměrná kvalitě laku.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *