Neonové laky na nehty jsou in

Hedy

Neonové laky na nehty jsou in

Chcete mít zářivé a dokonale výrazné nehty? Pak sáhněte po neonovém laku. Tyto laky jsou moderní a velmi žádané. Pro rok 2015 jsou tu nové kolekce, se kterými přichází především Dermacol, Sally Hansen a Essence.

Dermacol má však ještě něco navíc. Vybrat si můžete z deseti odstínů barev, ale nejde jen o jednobarevné laky. Má ve své nabídce i laky s černými zrnky, které po nalakování vypadají skutečně nádherně a hlavně naprosto originálně. Dermacol to s trendy umí, nemluvě o tom, kolik let už na trhu úspěšně prosperuje a nenechá se zastínit. Pokud máte rádi originalitu a láká vás výstřednost, pak si určitě vyberete lak od něj.

Laky Sally Hansen jsou unikátní ve své kvalitě. Určitě i zde si vyberete skutečně lákavé odstíny a navíc odstíny, které dlouho vydrží. Tato firma se soustředí především na výživu na nehty, samotné laky na nehty a nehtovou kosmetiku jako takovou.

Sally Hansen nabízí gelové laky na nehty, klasické laky na nehty a také laky se speciálními efekty. Tyto laky na nehty seženete zcela jistě v drogeriích DM. Produkty jsou navíc cenově přijatelné, a proto jsou také mezi zákaznicemi tolik oblíbené. Mezi nejvíce kupované, patří gel laky, které na vašich nehtech vydrží mnohem déle, než ty klasické.

Essence je značka dekorativní kosmetiky, mezi které se laky také řadí. Co od této firmy čekat? Dechberoucí efekty, skvělé trendy efekty, třpytivé ozdoby na nehty, cukrový metalický efekt, džínový styl, třpytky a tečky…Všechny tyto prvky najdete nakombinované v zářivých, moderních odstínech. Essence dále nabízí nail art, gel pro domácí použití, rychleschnoucí laky, laky krycí a podkladové a další vychytávky, které pokud se doma o své nehty staráte, tak by vám zcela jistě neměli chybět. Essence je značka, kterou můžete hledat ve větších drogeriích a také nově v supermarketu Kaufland.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply