Jak se zbavit gelových nehtů

Hedy

Jak se zbavit gelových nehtů

Nosíte gelové nehty, které jsou samozřejmě pěkné, nalámou se, pokud jsou kvalitně a dobře udělané a vydrží i 5 týdnů krásně upravené a nalakované. Nastala však situace, kdy nehty potřebujete odstranit. Může se stát, že jdete na operaci, kde nehty být nesmějí, nebo se vám pod nehet dostala plíseň a ta ji musí léčit, popřípadě nemáte finance na to chodit každý měsíc na doplnění.

Důvodů proč sundat nehty je mnoho, jak se tedy zbavit gelových nehtů? Nehty si můžete sundat sama doma a to pomocí pilníku. Pilník by měl být papírový a hodně drsný. Odstranění provádějte šetrně a pilujte pouze gel, nebo akryl. Neponičte pilováním své nehtové lůžko.

Vaše nehty budou velmi tenké a poničené, je třeba jim dát výživu, kterou koupíte buď v lékárně, nebo v drogeriích. Než nehty odrostou a budou opět zdravé, pečlivě se o ně starejte. Rozhodně nečekejte, že je budete moci mít dlouhé. Naopak nehty do té doby než odrostou zkracujte co nejvíce.

Pokud si na odstranění gelových nehtů netroufáte sama, odstraní vám je za poplatek v salonu, ve kterém jste si je nechala udělat. Udělají to velmi šetrně, ale taktéž platí, že nehty budou potřebovat nějáký ten čas pořádně vyživit, protože budou poničené.

Pokud zastáváte názor, že si nehty musíte na čas nechat odstranit, aby se vám uzdravili, je to nesmysl, plánujete-li gelové nehty po té mít znovu, opět se jejich kvalita zhorší, ale to vás nemusí zas až tak trápit, protože gel z nich udělá nehty velmi pěkné.

Nemáte-li tedy vyloženě zdravotní problémy jako je například plíseň, pak si klidně nehty nechte dál a mějte je krásné a udržované. Chcete-li mít nadobro už jen vaše nehty, budou i po odrostu vaše nehty pěkné a bezproblémové, jde o to, se o ně chvíli dobře starat a nakoupit si nehtové kůry a výživy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply