Guru

Hedy

Autor obrázku: Henry__Spencer

Guru

V současné době je Itálie největším zásobovatelem módního světa vůbec. O tomto faktu není nutné spekulovat a rozhodně ani rozmazávat. V Itálii se zrodila sousta veleúspěšných módních značek a také se zde narodilo nesčetné množství osob, které výrazně ovlivnili směry módy.

Jak uspět v konkurenci

Pokud tedy někdo začíná se svojí tvorbou oděvního průmyslu v Itálii, bude mít velkou výhodu ve svém původu, ale také velkou nevýhodu právě v nepřeberné konkurenci. Chcete-li být v módní branži úspěšní, musíte zvolit správný směr.

Sedmikráska

Ten zvolil i Matteo Cambi a v roce 1999 založil vlastní oděvní značku Guru s něžnou sedmikráskou v logu. Začínal s výrobou triček, kterých se během prvního roku prodalo asi dvě stě tisíc kusů, a po dalších byly vysoká poptávka. Cambi proto musel rozšířit výrobu a přišel i s dalšími kusy oblečení.

Další zboží na trhu

Na trhu se tak v krátkém sledu objevují nejen trička, ale i topy, mikiny anebo vesty. Vše se sedmikráskou a vše v neohroženém vlastním stylu. Značka Guru vyslyšela prosby zákazníků, reagovala precizně na aktuální potřeby trhu a to ji vyneslo věhlas a obrovský úspěch. Během několika měsíců svého fungování přichází Matteo s dalšími inovacemi.

Co všechno Guru nabízí

Zákazníci si tak mohou pořídit už i perfektně padnoucí džíny, i jiné kalhoty, sukně i šaty. Cambi má neotřelé nápady, s každou kolekcí je originální a má pořád co nabízet. Aby si úspěch a styl značky pojistil, do svého kruhu kreativců zaměstnal další módní návrháře, kteří značce po necelých patnácti
letech fungování dodávají neustálý elán a vítr do plachet.

Perfektní boty

Značka Guru je známá i pro svoje kolekce obuvi. Designová propracovanost, nápaditost a styl jim rozhodně nechybí. Svěží závan Itálie je zde mimořádný a na první pohled patrný. Nikdo není tolik svobodný, jako v botách značky Guru.

Prodejní místa

Originální nápady nechybí, stejně jako nepostradatelný temperament, hravost a vtip. Různé inspirace, živost, inovace a nevšední ráz každé emotivní kolekce jsou známy. Značka Guru představuje své nové a doposud vždy naprosto originální kolekce dvakrát do roka. Výhodou je, že se modely dají nosit téměř za jakýchkoli situací a z nabídky triček, topů, vest, svetrů, bund, kalhot, sukní, kabelek, opasků, klobouků, košil, polokošil, šálů, mikin a naprosto originálních bot, si vybere skutečně každý. Extravagantnost láká a má úspěch. Osobitost značky může těšit i obyvatelé v České republice, neboť jsou zde jak prodejny Guru, tak prodejní místa.
Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply