Co dělá z pohledu ženy skutečně sexy zážitek?

Hedy

Co dělá z pohledu ženy skutečně sexy zážitek?

Vážená dámy, sáhněme si do svého svědomí a přiznejme si, jak velmi nás těší, když náš pohled zaujme nebo zachytí pohled muže. Jestliže už jste měli tu čest procházet nádražním perónem, obchodním centrem nebo třeba úřadem a potkali jste muže, se kterým vaše pohledy zajiskřily, víte, jak krásný je to zážitek.

K tomu, aby byly vaše oči a pohled kouzelnými, je potřeba používat kvalitní kosmetiku a drogerii. To, že „Popelky“ si všimne jen málokdo, je bohužel skutečnost. Proto bychom měli o své oči i celkový vzhled a make-up velmi dbát. Co tak poohlédnout se po produktu s názvem sérum na růst řas? Už jste o něm slyšely? Nebo zvolit jiný druh stínů a řasenky…

Barvy a velikost očí

Jistě jste si všimly, že to, jak si oči nalíčíte, má velký podíl na tom, jak oči i pohled působí. Velmi oblíbené je kouřové líčení, které sluší jak mladým slečnám, tak dámám v letech.

Velmi dobře působí světlé oční stíny, např. v barvě nude, neboli tělové. Může být přidáno i perleťového zbavení a váš pohled bude jiskrný a živý.

A co tak linky?

Váháte, zda používat oční linky? Sice působí trochu tvrdě, ale jestliže je nanesete přiměřeně, nemůžete nic pokazit. Je ale důležité, abyste věděla, jak linky vést. Jestli máte „smutné“ oči, je potřeba si oční linky umístit do rovnějšího tvaru a tak opticky oči zvednout. Jestli máte rovné a úzké oči, rozšiřte je tím, že oční linky provedete do větší výšky, hezky oko obtáhnete, zvláště v jeho prostředku.

Zajímat se můžete i o prodloužení řas, které je dnes velmi populární a dopřeje vám pohodlí, krásu i bez nutnosti se líčit. Ideální pro všechny ženy. Jen je potřeba chodit na doplňování řas cca co tři týdny.

Udělejte se sebou kouzlo během krátkého okamžiku. Opravdu stačí maličko… váš pohled oživí sérum, prodloužení řas, oční stíny a také váš samotný a nezaměnitelný sexappel.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply