Jak mít dokonalé obočí

Hedy

Jak mít dokonalé obočí

Bezchybný make-up ještě neznamená, že budete vypadat dokonale. Obočí v tomto ohledu totiž hraje velmi důležitou roli. Rozhodně by mělo být pěkné, mělo by mít jednotnou barvu a také by mělo být dokonale upravené.

V první řadě, a to je základ, si obočí vytrhejte a to do stejného tvaru

Abyste měla stejně vytrhané obočí, tak jej trhejte současně. Začněte od špičky obočí na levé straně, pokračujte špičkou obočí na straně druhé a takto pokračujte až ke konci. Máte-li obočí nestejnoměrné, tak jej domalujte tužkou na obočí a vykreslete díky ní stejný tvar u obou obočí.

Důležité je mít ani ne široké a ani ne úzké obočí, ale tak akorát. Všeho moc škodí, a proto dbejte na to, abyste se nevymykala hustotou svého obočí.

Dost často si také obočí holíme a domalováváme si jej celé. Někomu trhání totiž vůbec nedělá dobře a po vytrhání se pruh, kde byly chloupky odstraněny, zbarví dočervena a oteče.

Pokud se budete chystat do salonu, tak vězte, že za to zaplatíte, ale ne zas tolik. Záleží na tom, jaký salon si vyberete a jak husté je vaše obočí. Částka, kterou byste za toto měla zaplatit, se pohybuje mezi 50 – 100 Kč. Obočí si zde také můžete nechat dobarvit.

Jsou ženy, které nechtějí řešit domalování obočí každý den a tak si nechají udělat permanentní make-up, který za ně vyřeší každodenní starosti s obočím. Díky permanentnímu make-upu se probudíte každý den dokonale nalíčená a nemusíte se o nic starat. Pravda je však ta, že to trošku bolí a že budete muset tuto krátkodobou bolest překonat.

Jaký tvar obočí je ideální?

Zjistíte to pomocí dvou tužek, jednu přiložíte k okraji nosu směrem pes vnitřní koutek oka směrem nahoru. Druhou tužku přiložte také k nosu, ale směřujte jí přes vnější koutek oka. To co přesahuje, to vytrhejte. Tvar obočí je individuální, měla byste se co nejvíce přiblížit přirozenému tvaru obočí.

Pokud se chystáte nechat si udělat permanentní make-up, tak můžete mít obočí naprosto jiné, než to, které jste měla doposud, nejprve si ale nakreslete, jak by na vás obočí vypadalo, protože vás může velmi výrazně změnit.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply