Jak se přichystat na první rande?

admin

Na první rande odcházíme s nervozitou a s myšlenkami, jak asi schůzka dopadne. Ať už vyrážíte na rande „naslepo“ nebo jste pozvali na schůzku někoho ze svého okolí, důkladně se připravte. Nic vás nezaskočí a schůzka poplyne přirozeným tempem.

Témata k hovoru: o čem si budete povídat?

Někdy rande neprobíhá podle vašich představ a vázne komunikace. Naplánujte si pro tento případ témata k hovoru, která vás zachrání od trapného mlčení. Ideální stav nastává, když se konverzace rozjede sama a panuje mezi vámi příjemná a uvolněná atmosféra. Témata jako by se nabízela sama a setkání ve vás zanechává pozitivní dojem.

Nehrajte si na někoho jiného

Na schůzce se leckdy děláme lepšími, než ve skutečnosti jsme. Koneckonců kdo netouží na rande zaujmout? Nehrajte si ale na někoho jiného a buďte sami sebou. Před odchodem na schůzku se zrelaxujte a zbavte se stresu. Doražte na schůzku včas nebo raději pár minut předem. Usmívejte se a nepřetvařujte se. Budete tak působit přirozeně.

Nemějte přehnané plány a jednejte férově

Na rande nikdy neodcházejte s tím, že chcete protějšek za svého partnera. Nevykreslujte si v mysli společnou budoucnost a stůjte nohama pevně na zemi. Počítejte s odmítnutím a sami případně protějšek odmítněte. Neuchylujte se k tomu, že se přestanete ozývat a necháte toho druhého v nejistotě. Berte rande jako příležitost poznat nového člověka a popovídat si s ním.

Ženy: nemějte velká očekávání

Představujete si, jak strávíte zbytek života s mužem, který vás pozval na rande? Realita je ale mnohdy jiná a nároky žen vysoké. Přestaňte analyzovat muže a nemějte přehnaná očekávání. Zaujměte muže svou přirozeností, vkusně zvoleným oblečením a decentním líčením. Buďte sebevědomá, nepomlouvejte své bývalé partnery a nevylekejte muže plány o rodině. Vyhněte se všem intimnostem včetně polibků a ukažte, že nejste lehce dostupná.

Muži: okouzlete svým šarmem

Na rande vyrazte vždy pozitivně naladěni. Dejte si předsevzetí, že budete ženě naslouchat a zajímat se o její zájmy. Ženu po první schůzce nezvěte k sobě domů, ale doprovoďte ji k jejímu domovu. Nikdy nelžete, protože pravda časem vyjde najevo. Nepřežeňte to se sebevědomým vystupováním a nevychloubejte se. Na schůzku jděte upravení a zaměřte se i na své nehty a boty.

Když je ruka v rukávě…

Dopadla první schůzka na jedničku a postupem času jste se sblížili? Vyjádřete svou lásku a náklonnost tričky pro páry. Vaše drahá polovička uvidí, že to s ní myslíte vážně. Až se váš vztah překlopí do nové roviny a budete připraveni na svatbu, uspořádejte party a oblékněte hosty do stylových triček. Trička na rozlučku se svobodou budou symbolem vaší další životní etapy. Zároveň budou krásnou vzpomínkou na mimořádné dny i láskyplné období, kdy jste každý okamžik strávili s partnerem.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply