Muži kvůli Vánocům upadají do depresí

Hedy

Muži kvůli Vánocům upadají do depresí

Nejeden muž řeší, jaké vánoční dárky koupí a spousta z nich si vůbec neví rady, jak to vyřešit. Upadají do depresí a to nejen kvůli vymýšlení dárků. Vymyslet ten pravý dárek je jedna věc. Zaprvé jsou bez nápadu a vůbec neví. Napadají je většinou dárky, které už ale jednou darovali a dál si nevědí rady. Jak to tedy vymyslet? Hledají různé inspirace, vyptávají se a nenápadně zjišťují, někdy tedy i velmi nápadně, co by od nich partnerka chtěla. Když jsou úplně bezradní, tak vezmou peníze a darují právě finanční obnos, za který si pak partnerka půjde sama něco koupit.

Kapa65 / Pixabay

Za druhé mají pak deprese z přeplněných obchodů, z toho jak nevědí kam jít, jak je všude hrozně moc lidí a oni jsou naprosto zoufalí a nevědí, co by. Většinou pak nakoupí první věc, která je bouchne do nosu a víc raději neřeší. Další možností, jak se vyhnout depresím je, že si sednou k počítači a objednají dárek přes internet. Toto vidí jako úplně to nejjednodušší  řešení, které mají rychle z krku. Jak ale vybrat to pravé, tak to muže přivádí do depresí i u počítače. Je to pro ně obrovský oříšek a nejraději by to celé měli už z krku a měli klid. Spousta z nich celé Vánoce proklíná a jediné pozitivum co na nich vidí je dobré jídlo a cukroví.

Pokud už konečně mají vyřešený dárek, tak stojí před rozhodnutím, jak jej zabalí, nebo co s ním, aby vypadal pěkně a lákavě ještě před tím, než jej partnerka rozbalí. Zabalit dárek sám si většina mužů netroufne a tak nezbývá, než někoho poprosit, nebo si dárek nechat zabalit v obchodě, anebo koupit papírovou tašku, která má na sobě vánoční motiv a do toho dárek vložit. Teď už jen doufat, že obdarovaná bude s výběrem spokojena a že se neurazí, nebo dárek nebude chtít měnit za jiný. Nervy z muže spadnou až druhý den po Vánocích, když už je vše za ním.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply