Zajímavosti

Bossa, solidní broker původem z Polska

Bossa, solidní broker původem z Polska

Který broker působící na českém trhu je stabilní, spolehlivý a bez zbytečných poplatků? Co když budu mít s něčím problém, dovolám se na nějakou podporu? Pomůže mi se ve světě online tradingu zorientovat? Pravděpodobně si kladete otázky jako většina začínajících, ale i zkušených obchodníků. Pojďme tedy nahlédnout, jak by v tomto případě obstála brokerská společnost Bossa.

Společnost Bossa získala hned několik významných ocenění – i z časopisu Forbes. Zdroj: https://www.facebook.com/BossaCz/

Stabilita, spolehlivost

Společnost Bossa k nám původně pronikla z Polska, kde působí již o r. 1995, což ji činí nejdéle působící brokerskou společnost na polském trhu. Získala mnoho ocenění, například od prezidenta Varšavské burzy za největší obchodní aktivitu na trhu. Od r. 2012 působí i v Čechách, kde podléhá ČNB. Bossa se nikdy během svého působení nedostala do fatálních problémů, čili ji můžeme označit za stabilní a spolehlivou společnost.

Klientská podpora

Ačkoliv je klientská podpora velmi důležitá, není pro mnoho brokerů samozřejmostí. Bossa si tuto důležitost uvědomuje a vyvinula poměrně přívětivou uživatelskou podporu. Telefonicky se dovoláte v pracovní době, můžete napsat email, či se lze domluvit prostřednictví chatu na oficiálních stránkách Bossa.

Sekce s nabídkou vzdělávacích programů pro začátečníky i pokročilé. Zdroj: https://bossa.cz/cs/vzdelavani

Vzdělání

Bossa sází na vzdělávací rozvoj svých klientů. Přijdou si na své jak začátečníci, tak i pokročilí. Na stránkách totiž najdete pečlivě propracované základy, ale i tzv. webináře, kde jsou probírána zajímavá témata z oblasti fundamentální analýzy, technické analýzy či obchodních systémů.

 

Zaujaly vás tyto informace o brokeru Bossa? Zjistěte ještě více!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *