Zajímavosti

Znáte stránky Horoskop.cz?

Znáte stránky Horoskop.cz?

Již odedávna lidé věřili horoskopům. Proto si je rádi nechávali vykládat. A co to vlastně horoskop je? Obecně se dá konstatovat, že jde o obraz událostí, který vzniká na základě popisu postavení nebeských těles v určitou dobu. Nejčastěji však v době narození člověka, pro kterého je horoskop určen. Dnes Vám v našem článku přiblížíme internetovou stránku www.horoskop.cz , která se problematice horoskopů věnuje.

Obsah stránky

Má skutečně velmi široký záběr i obsah co se týče horoskopů a věcí s nimi souvisejících. Hned při první návštěvě Vás dokáže zaujmout nápaditým, ale současně i přehledným designem. V horním menu si lze zvolit možnost on-line výkladu svého horoskopu. Poté stačí zadat své jméno, datum a čas narození a systém Vám vygeneruje Vaši charakteristiku včetně diagramu postavení planet.

Další funkcí, kterou naleznete na horoskop. cz v horním menu, je výpočet shody v partnerském vztahu. Zadejte své jméno a jméno Vašeho partnera a zjistíte, na kolik procent se k sobě hodíte. Zajímá Vás výklad tarotových karet či horoskop na celý rok? O něco níže je pak aktuální denní horoskop pro všechny znamení včetně detailní charakteristiky každého znamení.

V levém sloupci se nachází okénko pro rychlý výpočet horoskopu. Zadáte datum narození a systém po vyhodnocení zobrazí horoskop pro muže, ženu, ale i čínský horoskop a biorytmus pro dalších devět dní. Kromě toho systém umí dle data narození vypočítat i ostatní světové horoskopy, například indický, keltský, aztécký a mnoho dalších. Každý světový horoskop je zde taky popsán a jsou vysvětleny i základní principy jeho výpočtu. Horoskopy ale nejsou to jediné, čemu se stránka věnuje.

Jaké jiné informace zde získáte?

Informace o numerologii. V numerologickém okénku si zjistíte charakteristiku osobnosti podle jména. Výpočet obsahuje výčet vašich charakterových vlastností, představí vám vaše životní číslo, předpoklady a dispozice člověka. Mezi další funkce portálu patří test telepatie, který otestuje, zda disponujete telepatickými schopnostmi.

Zajímavou možnost představuje i odhalení vašeho minulého života, po zadání data narození se dovíte, kde jste se narodili v minulosti, zda jste byli lékař nebo bylinkář a zjistíte,

jaké vlastnosti jste si přenesli do svého momentálního života. Bez záruky si taky můžete zatipovat sportku, otestovat se v kvízech a mnoho jiného. Vše je zcela interaktivní, rychlé, ale hlavně bezplatné a bez nutnosti registrace. Horoskop.cz je stránka nabízející mnoho užitečných informací, ale i zábavu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *