Domy, které šetří zdroje i peníze

Hedy

Domy, které šetří zdroje i peníze

Také máte pocit, že lidé kolem vás již dlouho nemluví o ničem jiném, než o tom, že musí šetřit? Pokud vezmeme šetření za dobrý konec, není na něm nic špatného. Vůbec nejlepší jsou pak řešení, která jsou výhodná hned z několika důvodů. Víte, že i stavbou nového domu můžete ušetřit a získat tak řadu výhod? Nejen, že oproti například bydlení v bytě získáte mnohem větší životní prostor, ale ušetříte i peníze a přírodní zdroje. Přesně tyto výhod nabízí nízkoenergetické domy, které patří mezi nejoblíbenější typy novostaveb v České republice i ve světě.

Nízkoenergetický dům je postaven se speciální technologií, která minimalizuje riziko tepelných ztrát a váš dům tak bude energeticky méně náročný. Jako nízkoenergetické mohou být označeny pouze ty stavby, které splňují zákonem dané podmínky. Nemůže se vám tak stát, že vám prodejce řekne, že se jedná o nízkoenergetický dům, ale nebude to pravda. Nízkoenergetické domy jsou také mnohem výhodnější než staré domy, které jsou zateplovány se stejným cílem – snížit energetickou náročnost. Ceny energií se zvyšují každý rok a tak se nemůžeme divit, že se lidé informují na své možnosti jak ušetřit.

Specialistou na kvalitní nízkoenergetické domy je stavební společnost Stavex. Své rodinné domy na klíč nabízí v různých variantách a mezi nimi vždy najdete i tu s nízkoenergetickou úpravou. Pořizovací cena je u nízkoenergetických domů sice o něco vyšší, ale tyto náklady se vám velice brzy vrátí. Navíc pokud se rozhodnete postavit si nízkoenergetickou dřevostavbu, postavíte si dům skoro za hubičku. Chcete se dozvědět více informací? Stačí navštívit internetovou adresu www.stavex.cz. Zde najdete také přehledné reference a potřebné kontakty. Navštívit také můžete vzorový dům, který najdete v obci Nové Dvory a můžete jej navštívit každý týden od pondělí do soboty.v

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply