Prostituce jako možnost přivýdělku při studiu

Hedy

Prostituce jako možnost přivýdělku při studiu

Studium v dnešní době není nic, co by bylo levnou záležitosti a spousta studentů, kteří se chtějí vzdělávat, nemají jinou možnost, než si na své studium vydělat. Jenže skloubit učení a finanční stránku, to není vůbec snadné. Vezměte si, jak se vracíte z práce unaveni a ještě k tomu se musíte učit a chodit do školy. Studenti to v tomto směru skutečně nemají jednoduché a pokud se jim nedostává finančních prostředků od rodičů, jsou často nuceni dělat věci, které se jim dokonce i příčí.

Není rozhodně málo studentek, které si přivydělávají sexem

Jde totiž o poměrně snadno vydělané peníze, kdy jim zbývá i stále dost času na to, aby se mohly věnovat jak škole, tak i svým koníčkům. Pro většinu z nás je to nepředstavitelný pocit a připadá nám, že v momentě, kdybychom se k něčemu takovému propůjčily, se snížíme na opravdu tu nejnižší hranici. Navíc toho pocitu, že jsme někdy něco takového dělaly, bychom se pak jen těžko zbavovaly.

Studentky, které si takto vydělávají však tvrdí, že jde jen o první dvě tři schůzky s klientem, kdy se necítí být své, ale pak už to jde samo a nad těmito věcmi až tak nepřemýšlí. Řeší prý pouze to, že potřebují jak finance, tak i vzdělaní a potřebují to ke svému životu samozřejmě nutně. Jinou možnost, než prostituci pak nevidí.

Většinou samozřejmě nejde o ženy, které stojí na ulici, ale jsou v luxusních podnicích, nebo čekají na zavolání klienta, což je takzvaný eskort. Pracovat nemusí každý den, mnohdy jim stačí přivýdělek o víkendu a v týdnu se mohou věnovat škole a studiu. Není snadné si platit bydlení a stravu a ještě si koupit něco, co potřebují a to například kosmetiku, oblečení a podobně. S takovouto si to však dovolit budou moci a pro ně je to možnost snadného a rychlého výdělku. Otázkou je, jak na toto budou koukat za pár let a jestli se jim minulost někdy nechtěně připomene…

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply