Jak vybrat kvalitní vibrátor? Není to složité!

Dominik

Vibrátory jsou už mnoho let oceňovanými pomocníky jak osamocených žen (a někdy i mužů), tak párů. V dnešní době můžete ovšem narazit na tisíce různých variant této erotické pomůcky. Proto jsme si pro Vás připravili souhrn toho, co si lze pořídit.

Erodream5

Vibrátory existují v obrovském množství variant

Změnu ve svém sexuálním životě by zřejmě rádo udělalo mnoho žen. Ne každá se ovšem odhodlá ke konkrétním krokům a přednost dostane stereotyp. To je způsobeno zejména stydlivostí, jenže úplně zbytečně. Služby sexshopů jsou dnes totiž naprosto diskrétní. Pokud se už ale rozhodnete, že si nějakou erotickou pomůcku skutečně pořídíte, prohlédněte si přehled vibrátorů. Sama zjistíte, že to nebude tak jednoduché. Na co se tedy zaměřit?

Jednotlivé varianty. Klasikou jsou vaginální vibrátory. Existují ovšem také zahnuté verze k dráždění bodu G, verze stimulující klitoris i anální vibrátory. A proč vlastně nemít všechny?

Vibrace. Ačkoli se vžil název vibrátor pro náhražky penisu obecně, ne všechny pomůcky s tímto názvem vibrují (tzv. dilda).

Velikost. Z hlediska rozměrů si lze pořídit menší i středně velké „pomocníky“, ovšem také skutečně obří vibrátory.

Materiál. Vibrátory jsou vyrobeny z gelu, plastu, silikonu, skla a dalších materiálů. Každé ženě pochopitelně vyhovuje něco jiného.

Kvalita. Jakost budete posuzovat před nákupem jen těžko, ovšem vibrátor za pár korun odněkud z tržnice zřejmě nebude to pravé. Musíte tedy nalézt kvalitního prodejce…

Kde si pořídit kvalitní vibrátor?

Obchodů s erotickými pomůckami není zrovna málo. Proto Vám představujeme sexshop Erodream.cz, v jehož nabídce naleznete velké množství vibrátorů, ale také dalších erotických pomůcek. Můžete si tak pořídit i afrodiziaka či nafukovacího panáka (obdoba nafukovací panny) a jiné zboží jako např. kondomy. Stačí si vybrat…

 

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply