Jak vyvolat menstruaci

Hedy

Jak vyvolat menstruaci

Máte zpoždění, nebo potřebujete vyvolat menstruaci o něco dříve? Dáme vám několik rad jak na to. Dobře funguje červené víno, nebo víno svařené. Naložte se do horké vany. Můžete to zkombinovat najednou, dát červené víno a poté se naložit do vany. Někomu pomáhají sojové jogurty. Snězte pár těchto jogurtů za den.

Pokud užíváte antikoncepci, pak je to snadné. Přestaňte brát antikoncepci dříve, než jste měli doprat dané platíčko a menstruace přijde o něco dříve. Pokud budete brát antikoncepci bez přestávky, menstruaci pak nedostanete vůbec.

Vysadila jste antikoncepci a menstruace nepřichází? Nevěšte hlavu, v tomto případě je to jev zcela normální a nemá cenu se jím znepokojovat. V některých případech se může zpozdit i o několik týdnů.

S vyvoláním menstruace vám může pomoci i váš gynekolog. Pokud ji opravdu potřebujete přivolat a nepomohla ani jedna rada, pak raději zajděte přímo za doktorem, který vám pomůže.

Pokud naopak potřebujete menstruaci oddálit pak i to je možné. Doporučuje se 3x denně vypít citronová šťáva a vaši menstruaci oddálíte i o týden. Taktéž ji lze oddálit pomocí antikoncepce, kdy budete v braní prášků pokračovat i nadále, dokud nebudete chtít, aby menstruace přišla.

Potřebujete-li se zbavit menstruace úplně, pak jsou k tomuto dobré antikoncepční injekce a to buď Sayana, nebo Depo Provera, po nich nebudete mít menstruaci vůbec, stačí pravidelně a to každé 3 měsíce docházet na injekce ke svému gynekologovi.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply