Zajímavosti

Kartářka, jak to u ní chodí?

Kartářka, jak to u ní chodí?

Často v životě stojíme na rozcestí, a nevíme kudy kam. Někdo si hodí korunou, někdo své rozhodnutí riskne, ale co takhle zajít za kartářkou?

Pokud člověk navštíví kartářku, měl by její rady brát s rezervou a ne jim 100% věřit a řídit se jimy. Karty Vám totiž ukazují vždy jen pohled v danou chvíli. Ale druhý den můžete svým rozhodnutím nebo změnou svých plánů vše změnit a pak už vše může být jinak. Pohled karet je vždy jednou z možností, nemusí to nutně znamenat, že se vše stane tak, jak Vám kartářka sdělí, takže se zbytečně neděste. Z vlastních zkušeností vím, že se mi spousty věcí vyplnilo, ale na některé nedošlo.

Autor obrázku: Chris Gladis

U kartářky si můžete vybrat z několika druhů výkladů. Jsou výklady na život, na lásku, na peníze, na zdraví, dlouhodobé i krátkodobé výklady, atd. Většina kartářek dnes nabízí i numerologii, kde podle data a času Vašeho narození vypočítá Vaše životní číslo a k němu náleží životní rady a zásady, kterými byste se měly řídit. Každé číslo má své rysy. Věřte, že Vás velice překvapí, jak se charakterově budete svému životnímu číslu podobat. Není přeci možné, aby nějaký výpočet měl co dělat s naší povahou, nebo ano?

Správná kartářka se Vás nebude vyptávat na to, co Vás trápí a s čím byste potřebovala pomoci. Zeptá se Vás jen o jaký výklad máte zájem. Pak už Vás nechá promíchat své karty a začne vykládat. Pozor na tzv. kartářky – rádkyně. Ty z Vás nejprve vytáhnou vše, co potřebují vědět a pak místo výkladu karet jen blafují a radí Vám, co máte kdy udělat. Sice k tomu použijí karty, ale ty slouží jen jako kamufláž.

Před svojí první návštěvou kartářky si zjistěte ve svém okolí nebo na internetu na ní recenzi. I v dnešní době se najde dost podvodníků, kteří z Vás jen vymámí peníze, ale jejich rady Vám nijak nepomohou.

Většina kartářů a kartářek jsou moudří lidé, se kterými se Vám bude dobře povídat, a budete se cítit uvolněně a příjemně. Užijte si to.

Napsala EPF

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *