Nové knihy, které vyšly v dubnu 2014

Hedy

Nové knihy, které vyšly v dubnu 2014

Po březnové nabídce knih jsou tu opět nové, tentokrát žhavé tituly, které vyšly v dubnu 2014.

Kjersti A. Skomsvoldová: Čím jdu rychleji, tím jsem menší

Humorný příběh staré dámy, která žila celý život jen po boku manžela. S ostatními lidmi se příliš nestýkala a po manželově smrti přemítá nad svým životem a nad tím, že o ní vlastně nikdo nic neví. Když pak pročítá v novinách úmrtní oznámení, rozjímá o tom, co by si nechala na tokové oznámení napsat ona. Tak aby to vyjádřilo její osobu a aby to někoho zaujalo.

Sophie Kinsella – Svatební noc

Příběh sester Lorrie a Fliss, které si jsou zároveň nejlepšími přítelkyněmi. Starší ze sester právě prožívá nemilý rozvod s mužem, který jí zklamal na plné čáře, zatímco mladší je čerstvě zasnoubená a zamilovaná až po uši. Ovšem to co se zdá na první pohled jasné nemusí být pravdou, a tak je tento láskyplný příběh plný překvapivých zvratů.

Kristina Ohlssonová – Andělé strážní

Detektivní příběh o nalezení zohaveného těla mladé studentky Rebecky. Vyšetřovatelé hledají odpověď na to, proč tuto mladou dívku potkal tak krutý osud? V nedalekém domově důchodců žije němá spisovatelka dětských knížek, která se objevuje ve všech spisech týkajících se vražd v tomto kraji. Má snad ve smrti mladé dívky prsty ona?

Poseldni.pisenMKchEQLPD3kgsbSvrBOGt1nYTlN6GFjW60otuCKcqw76Xhrl1a54fpKB1IueDeAXm5nso4U

Nairi Nahapétianová – Poslední píseň i Isfahánu

Příběh islámské zpěvačky, která je nucena, po zákazu islámské republiky zpívat na veřejnosti, ze své rodné země uprchnout. Její kariéra se slibně rozvíjí v zahraničí a ona se po x letech rozhodne ve svém rodném městě uspořádat koncert. Je ale zabita a její tělo je nalezeno v opuštěném divadle a vedle ní leží kytice tulipánů. Pár dní nato, je zabita další zpěvačka, a u její mrtvoly je nalezena opět kytice tulipánů. O tuto kauzu se začne zajímat mladý novinář Narek. Začne rozplétat případ tulipánového vraha a s ním odhalí tajemný příběh.

Alissa Nutting – Tmapa

Příběh pojednává o středoškolské učitelce Celeste, která si vzala o dost staršího muže. Její sexuální touhou jsou ale 14-letí mladící. Po dlouhém vybírání nakonec narazí na toho pravého. Jack je zakřiknutý chlapec, který sexuálnímu kouzlu své učitelky brzo podlehne. Celeste ho musí přesvědčit, aby o svých zážitkách s nikým nemluvil. Mohlo by jí to totiž stát místo a nemilé tahanice u soudu.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply