Sardinie je krásná, ale s trajektem je ještě hezčí

Hedy

Sardinie je krásná, ale s trajektem je ještě hezčí

Ne každého již baví Chorvatsko a Bibione. Proto i letos zamíří davy Čechů na Sardinii. Než si i vy začnete balit kufry, měli byste vědět něco o tom, jak si svou dovolenou na Sardinii (ale vlastně i na Korsice a kdekoliv jinde u moře) můžete užít na maximum.

Sardinie je poměrně veliká a každý její kousek je jiný. Proto ji doporučujeme procestovat celou. K tomu vám pomůže trajekt. Na Sardinii operuje hned několik trajektových společností (například Sardinia Ferries, Grimaldi Lines, Moby Lines, které zde provozují své linky, díky kterými je cestování po Sardinii příjemnější.

Komfort na palubě i možnost vzít své auto s sebou

Trajektové cestování možná není nejrychlejší, ale kdo by na dovolené spěchal. Zato mu však nelze upřít jisté kouzlo a noblesnost. To platí i u trajektů na Sardinii. Příjemný zážitek z plavby je umocněn i úrovní služeb, které místní společnosti nabízí.

Kromě toho jsou trajekty na Sardinii poměrně praktické. Kromě ostatních členů rodiny si můžete na palubu vzít i své auto. Díky tomu můžete různé dopravní prostředky zkombinovat a Sardinii si doopravdy užít.

Musím trajekt kupovat na místě?

Rozhodně nemusíte. Lístky na trajekt mnoha společností je možné zakoupit online i v České republice. Zde je to možné například přes portál http://etrajekty.cz, který je v tomto ohledu na našem trhu asi nejpropracovanější a nabízí největší uživatelský komfort. Za mnohé z nich je možné při rezervaci zaplatit kartou.

Obrázek 3 Na Sardinii operuje například společnost Moby Lines, jejíž trajekty budou vaše děti milovat.

Podobné články

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply