Podtrhněte svůj vzhled stylovými hodinkami

admin

diesel-hodinky

Všimli jste si toho také? Muž, který má nějakým způsobem zajímavé hodinky je často úspěšnější. Působí mužněji na ženy, sebevědomě a dominantně na jiné muže, je prostě výrazný pro všechny. Když zvolíte vkusné a k oblečení, které budete mít na sobě, hodící se hodinky, zaručeně uděláte dojem.

Hodinky pro sportovce

Je-li vaše běžné oblečení spíše sportovní, chodíte v tričku a džínách, budou se k vám hodit více hodinky sportovní. Velmi povedené kousky má v poslední kolekci světoznámá značka Diesel. Designově jsou příjemné, nenásilné, ale přitom originální a zrak všech poutající. I když si za ně trochu připlatíte, koupíte si kvalitu, která vám vydrží. Najdete široký výběr: jsou vodotěsné, jak s kovovým, tak s koženým řemínkem, nechybí ani moderní řemínky z různých jiných materiálů. I ciferníky jsou různobarevné, různých tvarů, elegantnější, nebo skutečně sportovní.

Jedinečnost a prestiž

Hledáte-li skutečně dokonalé hodinky, prohlédněte si určitě ty z dílny Michael Kors. Nabízí nové modely, které svého autora skutečně nezapřou. Jedná se o vysoce kvalitní hodinky, které se hodí pro každého moderního muže.  Buďte originální a vyberte si třeba ocelové hodinky Michael Kors se strojkem Quartz, které jsou vodětsné, mají datum, stopky a tři ručičky. Pokud je na všem zápěstí někdo uvidí, jistě vám je bude závidět.

Buďte pány času

Ať už se chystáte na slavnostní večeři v obleku, nebo jdete do práce, vždy se k vám budou hodit hodinky Burberry. Tato britská elegance se nemůže nelíbit nikomu, kdo má vkus. Své si najdou jak ti, kdo mají rádi temnější a nenápadnější typy hodinek, tak ti, kdo se s nimi rádi pochlubí a dají na odiv.

Všechny uvedené hodinky jsou velmi kvalitní a vy s nimi uděláte dojem. Budou i skvělým dárkem pro někoho, koho čeká životní jubileum, nebo nějaká slavnostní událost. Ať už vyberete jakýkoli kousek, jméno a prestiž značek je zárukou, že nemůžete sáhnout vedle.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply