Co vás čeká a nemine? Zeptejte se kartářky!

Hedy

Co vás čeká a nemine? Zeptejte se kartářky!

Stále více osob zajímá tajemno a čím dál, tím víc z nás se rozhodne i pro využití rad a mouder zkušené kartářky. Kupříkladu věštírna Orisio vám nabízí dostatek kvalitních kartářek, mezi nimiž si vyberete tu správnou, která bude používat např. vámi oblíbené karty nebo vám bude jednoduše sympatická. Jejich fota uvedena na internetových stránkách www.orisio.cz jsou reálné a vy tak víte, kdo bude váš výklad karet provádět.

Karty v mnoha jejich podobách

Oslovit můžete kartářky, které se věnují výkladu s pomocí andělských, tarotových či mariášových karet.

Tarotové karty jsou rozděleny 22 kartami z Velkých Arkán a 16 kartami z Malých Arkán. Jeho historie sahá do více než 700 leté historie a cestu k poznání budoucnosti vám odkryjí působivé obrázky.

Andělských karet je 44 a taktéž jsou na nich obsaženy obrazy. Významy karet lze rozdělit na 4 oblasti. První je zdraví, vnitřní klid a hledání smyslu života, druhý je hojnost a oslava života, třetí se týká dobrých vztahů, přátelství a partnerské lásky a poslední, čtvrtý pak oblast týkající se rozvoje duchovna a pomoci vyšších energií. Andělské karty se hodí jak k výkladu, tak hledání odpovědí na cíleně formulované otázky.

Mariášové karty pojímá balíček o 32 listech rozdělených na srdcové, kulové, žaludové a zelené. Srdcové mluví o našich citech, láskách, emocích, kulové znamenají peníze, zisky, pracovitost, zelené představují cestování, naděje, změny a žaludové jsou příznačné pro starosti, potíže, překážky…

Odhalte tajemství snů

Věštírna Orisio mimo výklad z karet nabízí i mnohé jiné služby. Jsou to např. muži i ženami žádaný výklad snů, věštění s pomocí siderického kyvadla, věštění po telefonu, horoskopy ale také zajímavé příběhy nebo články týkající se tajemna.

Nyní pro vás navíc Orisio připravila zajímavou akci, takže vás věštba nebude stát mnoho! Budete-li volat na telefonní číslo 222 703 903, ušetříte až 36% původní ceny za hovor!

Zajímá-li vás věštění, máte jedinečnou šanci dozvědět se o sobě a své budoucnosti víc.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply