Co je nejdůležitějším faktorem pro spokojenost žen

Hedy

Co je nejdůležitějším faktorem pro spokojenost žen

Drtivá většina českých žen je nejvíce spokojená v momentě, kdy se mohou starat o svou rodinu a hlavně děti. Většina žen ale na sebe klade tolik povinností, že je nemohou zvládat a pak propadají depresím. Mají pocit, že je toho na ně moc, že to samy nezvládají a přitom stačí, když zvolní tempo.

Ženy si dokážou vytyčit cíle, kterých by chtěly dosáhnout, cesta na vrchol ale není snadná, a tak se ženy dostávají do začarovaného kruhu a končí většinou nespokojené. Nejedna z nás by chtěla být dokonalá matka, hospodyně, partnerka a někdy i živitelka rodiny. Spousta žen by chtěla zvládat nemožné a zapomínají přitom na své vlastní potřeby, které mají a které by jim umožnily být mnohem šťastnější.

Je-li žena spokojená, je i její rodina o dost šťastnější a to by si měl její partner zcela jistě uvědomit. Proč mají být ženy uštvané, od rána do večera se honit za něčím, večer být unavené a partnerovi  povolné? Partner by si měl uvědomit to, že by měl své ženě pomoci a to hlavně proto, že ona má mnohem více práce, než muž. Muž přijde ze zaměstnání a většinou už nemívá žádné povinnosti. Žena přijde z práce a povinnosti jí teprve začínají. Obstarat děti, připravit jídlo, vyprat, vyžehlit, poklidit, nakoupit, udělat úkoly….

Ženy, zastavte se a nedělejte věci, díky nimž zapomenete myslet samy na sebe. Mějte i vy své koníčky a věnujte se věcem, které jsou pro vás příjemné. Zajděte si nakoupit, na kosmetiku, ke kadeřníkovi, s kamarádkou na kávu….

Naučte se bavit i pře to, že je toho na vás mnoho. Rozdělte své úkoly i ostatním. Povězte partnerovi, že on udělá s dětmi úkoly a vy mezitím připravíte večeři. Pověřte ho úkolem, o kterém víte, že jej dokáže splnit. Pozor ale, dost mužů může jen předstírat, že situaci nezvládají a to jen proto, abyste je nezatěžovala úkoly.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply