Jaký bude rok 2014

Hedy

Jaký bude rok 2014

Jistě jste zvědaví, jaký bude rok 2014 a co vše nás čeká. Každý by rád slyšel, že bude lépe a že tento rok bude o mnoho lepší, než ten rok minulý. Bohužel tak to nebude. Pokud se chcete mít lépe, budete tomu muset sami napomoci. Udělat pro to zásadní věci, bez kterých to nepůjde.

Jaký bude rok 2014?

Autor obrázku: VanLap Hoàng

V roce 2014 nás opět překvapí výkyvy počasí. Měli bychom se připravit na povodně, které se nás přímo týkají. Sopky, tornáda a otřesy půdy nezasáhnou přímo nás, ale dozvíme se o nich.

Budeme muset čelit zlu, lhářům, podvodníkům a těžkým břemenům. Nic pozitivního tedy v roce 2014 nehledejme. Zkusme se obrnit a na tento rok připravit pevnými nervy, protože je budeme potřebovat. Pokud změníte zaměstnání, ničím si tím nepomůžete, raději zůstaňte tam, kde jste.

Máte-li hypotéku na dům, vypadá to, že budete za prací muset dojíždět a svou rodinu tím opustit. Zvažte tedy, jestli je pro vás rodina víc, nebo jestli chcete vést raději pohodlný život. Lidé si tento rok nebudou moci dovolit to, co si mohli dovolit rok minulý.

Růžově to nevypadá ani s továrnami, obchody a dokonce i supermarkety. Všichni pocítí bídu. Lidé nebudou mít za co nakupovat a to se podepíše na všem. Nemáme se tento rok na co těšit, ale můžeme věřit v to, že bude opět lépe a tato krize bude brzy zažehnána.

Co se týká zdraví dávejte pozor na vaše nohy, na klouby, pokud jste kuřáci máte dobrý předpoklad k tomu, že se na vás podepíše plicní onemocnění, pozor také na kožní choroby a alergie. Své zdraví nezanedbávejte a věnujte mu víc než doposud. Každý máme jen jedno.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply