Hubneme zdravě s AloeLive Detox

Hedy

Hubneme zdravě s AloeLive Detox

Aloe je využíváno nejvíce v léčitelství, nejznámějším druhem této rostliny je Aloe pravá, známější pod názvem aloe vera. Pryskyřice a drť z listů se používá ke zmírnění kožních problémů či ke zmírnění zažívacích potíží s čímž také souvisí zdravý životní styl každého z nás. Šťáva z aloe má příznivý vliv na práci žaludku a střevního systému a podporuje trávení.

Produkt AloeLive Detox

Osvědčený a na našem trhu nabízený produkt AloeLive Detox je potravinovým doplňkem, který obsahuje šťávu z aloe, výtažky z listů artyčoku, z listů zeleného čaje, z listů kopřivy, z kořene pampelišky a z hořkého pomeranče. Šťáva je vyráběná z čerstvých nasbíraných listů aloe. Kvalita šťávy, která je obsažená v AloeLive Detox, je velmi vysoká díky metodě, jež je při zpracování uplatňovaná. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu – uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

Jednotlivé složky AloeLive Detox

  • Výtažek z artyčoku podporuje funkci jater a vylučující funkci ledvin, jejichž správná činnost napomáhá procesu očišťování organismu.
  • Výtažky ze zeleného čaje a kopřivy podporují odstraňování přebytečné vody z těla, což přispívá k regulaci tělesné hmotnosti.
  • Výtažek ze zeleného čaje přispívá také ke správnému metabolismu lipidů.
  • Výtažek z pampelišky je prospěšný pro správnou funkci močových cest. Zároveň podporuje práci jater a trávicího ústrojí.
  • Výtažek z hořkého pomeranče prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a tím podporuje proces hubnutí.

Způsob dávkování

Doporučené dávkování AloeLive Detox je 50 ml denně. Tedy cca 5 polévkových lžic. Nepřekračujte doporučenou denní dávku produktu! AloeLive Detox není určen pro těhotné a kojící ženy, pro děti a pro alergiky. Naopak je vhodný pro vegany a vegetariány.

Zdravý doplněk stravy můžete objednávat na internetových stránkách http://www.prozdravi.cz/aloelive-detox-1000-ml.html.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply