Jak nakupovat? Měla bych si zrovna tenhle ten kousek koupit?

Hedy

Jak nakupovat? Měla bych si zrovna tenhle ten kousek koupit?

Autor obrázku: Maegan Tintari

Také se vám stává, že si koupíte nějaký kousek, který se vám v obchodě líbí, říkáte si, že nic takové nemáte, ale na jiných se vám to líbí a také se odvážíte v něčem takovém chodit? Nebo že do toho určitě zhubnte? Anebo že chcete začít nosit sukně, ikdyž se v nic necítíte ve své kůži, tak si ji koupíte… a pak vám ty věci zbytečně zabírají místo ve skříni. Vezmete je na sebe jednou, dvakrát, je vám je líto vyhodit, prodat, protože jsou tak hezké…

Co byste se měly zeptat samy sebe při koupi nového oblečení?!

1) Skutečně se vám to hrozně, hrozně, hrozně líbí?

Pokud se vám tenhle kousek opravdu nelíbí, nemá místo ve vašem šatníku. Méně nákupu a více lásky pro vaše kousky prosím!

2) Je to opravdu vaše velikost?

Pokud je to příliš velké nebo příliš malé…nekupovat! Vyzkoušejte si všechno pořádně dříve, než si něco koupíte, aby vám oblečení skutečně sedělo a vy v něm byla krásná. Umíte si představit, jak by byl svět jednodušší bez zbytečných věcí? Dámy, kupujte si správnou velikost.

3) Bude vám to ladit k více než jednomu outfitu?

Kupujte méně a snažte se více ladit. Naučte se investovat do kvalitních kousků, které můžete nosit k více příležitostem. Každý váš obleček ve skříni by měl sedět aspoň ke dvěma outfitům. Jestliže ne, nekupovat a podívejte se po něčem jiném.

4) Nákupy ve spěchu? Zapomeňte na to.

Pokud se snažíte přemýšlet o práci a k tomu nakupovat ve spěchu a doufáte, že to nějak dopadne a něco určitě objevíte, pak to nikdy nebude kousek, který budete opravdu milovat. Každý nákup je třeba zvážit a odůvodnit nebo nakonec skončíte s kouskem, který vlastně vůbec nechcete, nelíbí se vám a nikdy jej nebudete nosit!

5) Líbí se mi tahle barva

Jsou zde barvy, které na vás vypadají skvěle… a barvy, které vám nesluší. A nezmění to ani make up. Ano, můžete se cítit znuděná z barev, které nosíte, ale k čertu s tím, pokud v nich dobře vypadáte. A alespoň váš šatník ladí a skvěle vám odpovídá.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply