Doma můžete vytvořit krásný potisk na textil i jakékoli předměty

admin

Jste žena, kterou baví rukodělné práce, ráda vytváříte originální kousky, které jinde nenajdete, nebo koupíte polotovar a ten si dotvoříte podle vlastní fantazie? Anebo jste možná podnikající žena, která chce své zákazníky obdarovat reklamními předměty, zaměstnance odět do firemního oblečení, ale nechcete utrácet za služby firmy, která se zabývá výrobou reklamních předmětů a oblečení. Ať tak či tak, poznejte jednoduché a šikovné lisy na textil, multifunkční lisy či řezací plotry, s nimiž vytvoříte vše, co potřebujete.

Potiskněte oblečení celé rodině nebo firmě

Možná jste se setkala s úžasným oblečením, které se od ostatního lišilo osobitým potiskem dle vlastního vkusu jeho majitele. Anebo si přejete udělat radost dětem, které chodí do kroužku rybářů, a vy jim chcete připravit jako překvapení nádherná trička, čepice nebo jiné oblečení, jež budou mít všichni stejné a budou ním dávat najevo, co je spojuje. V takových případech je výborné se podívat na moderní lisy na textil. Vsadit můžete na značkové profesionální termolisy Marta, které jsou vysoce kvalitní a spolehlivé. Cena, kterou zaplatíte, odpovídá kvalitě a můžete se spolehnout na to, že vám budou léta sloužit bez nutnosti zařízení reklamovat. Jmenujme kupříkladu modely PT2815S, PT3804C či PTC380. Tyto všechny termotransferové lisy vynikají jednoduchým ovládáním a vysokou kvalitou. Zvolit můžete lisy, které mají automatickou funkci, a tak celý proces lisování zvládnou samy dle vámi vybraného nastavení. Lisy přenesou tisk na různá oblečení, jako jsou trička, čepice, bundy a další ploché povrchy, nebo těžce dostupná místa. Díky širokému teplotnímu rozsahu je jejich schopnost převést tisk na povrch materiálu skutečně různorodá. Termotransferní lis dokáže aplikovat dané struktury i na materiály s hrubším i členitějším povrchem.

Potiskněte i hrnečky, přívěšky a podobně

Další variantou jsou lisy na potištění nejrůznějších předmětů od hrníčků přes puzzle, přívěšky, obaly na telefon, hodiny a další. Jsou multifunkční, což znamená, že v jedné chvíli můžete tisknout na více různých předmětů najednou. Mají dvě topné desky, které mohou hřát najednou nebo každá zvlášť. Z přístroje je odváděn vzduch, vzniká vakuum, díky kterému může proběhnout dokonalý 3D potisk.

Co dalšího se vám může hodit?

Výborná je i nabídka řezacích plotrů. Plot vám dovolí realizovat komplikované výtisky, které mohou mít rozmanitý povrch, vzory i výřezy. Poradí si se vším, co by běžná tiskárna nezvládla. Funkčně rozlišujeme řezací plotry, kreslicí plotry nebo řezací a kreslicí plotry.

Kompletní informace najdete na internetových stránkách termolisy.cz a rádi vám zde poradí se vším, s čím potřebujete. Zodpoví dotazy a nasměřují vás k zařízení, které bude zcela dle vašich požadavků.

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply