O Vánocích se nejvíce lidí rozchází

Hedy

O Vánocích se nejvíce lidí rozchází

Zní to sice neuvěřitelně, ale je to tak. Toto období je tím, které lidi nejvíce rozděluje. Před Vánocemi se rozchází velmi mnoho párů. U některých bývá paradoxním důvodem fakt, že tomu druhému už nechce kupovat dárek. Rozchod proběhne většinou tak 10 dní před Vánocemi. Někdy je důvodem i to, že dotyčnému nechtějí ublížit na Štědrý den, a proto se s ním rozejdou ještě před ním, nebo mají v plánu být na Vánoce už s někým jiným a stávající partner už je tu jen jako překážka. Pokud se totiž zamilujete do někoho nového, tak chcete být právě s ním a partner stávající pro vás už není vůbec důležité.

Po Vánocích se potom taktéž rozchází velmi mnoho párů. Lidé jakoby si po Vánocích uvědomí, že dotyčnému nestojí ani za pořádný dárek a tak se spolu rozloučí. Často totiž mezi partnery dojde k velkému zklamání po tom, co si od toho druhého rozbalí dárek. To, jako by jim najednou otevřelo oči a tak si řeknou, že toto rozhodně zapotřebí nemají a je jim skutečně jedno, že budou sami. Raději sami, než se sobcem, škrtem, nebo člověkem, který si ani neláme hlavu nad tím, čím by udělal druhému radost. Takových to důvodů k rozchodu je celkem dost a jsou tu každý rok.

Dále se pak lidé velmi často rozcházejí v období po Valentýnovi a v březnu. To přichází na řadu jarní období a spousta z nich chtějí jaro přivítat po boku nového partnera. Bohužel v této době, nemá partnerství dvou lidí až takovou váhu, jako tomu bylo dříve a lidé se velmi často rozcházejí a hledají si nové partnery a to ihned po první krizi, která mezi nimi vznikne. Muži si často hledají milenky, ale ani ženy nebývají svaté. Není to ideální a partnera, kterého si vybereme, bychom přeci měli milovat v dobrém i zlém a ne se opouštět hned, jak nás na něm něco omrzí, nebo se v našem životě objeví někdo nový.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply