Jaro propuká a zima ač nerada, ustupuje

Hedy

Jaro propuká a zima ač nerada, ustupuje

Autor obrázku: digital cat

I když je stále zima, jaro je tady a prodejci i distributoři oblečení a obuvi nám nedají klid a lákají na jarní módu kde se jen dá. Regály začínají být přeplněné všelijakými jarními kousky, dávají nám plnými doušky ochutnat toho, co pro nás připravili.

Někteří se zase vytasili se starými nevyprodanými zásobami a doufají, že tento rok se zbytky zalíbí dalším lidem. Zejména spoustu plavek se objevuje v prodejnách nejenom známých prodejců, ale i menších obchodníků. Výjimkou nejsou ani naši asijští spoluobyvatelé.

Všichni už se těší

I když letošní zima za moc nestála, neboť sněhu příliš nebylo, všechny už omrzely chladné, někdy i mrazivé dny, ve kterých se pomalu ani nedalo vyjít ven, už se těší, až bude celé dny hřát sluníčko naše těla.

To je také velkou šancí pro dívky, které budou jistě ukazovat svá svůdná těla a zkoušet, kolik kluci vydrží. Ti se zase budou snažit ukazovat své svaly, i když jich v některých případech příliš nemají. Zrovna tak dívky by ale měly nejprve zvážit, do jaké míry mohou svá těla ukazovat, a zdali by tím někomu akorát nezkazily chuť.

Připravte se, ale nepředbíhejte

Autor obrázku: I See Modern Britain

Neváhejte a využijte akčních slev mnoha prodejců. Doprodávané staré zásoby stojí mnohdy i pakatel a nejedná se vždy o nehezké oblečení. Jarní oblečení v prodejnách ale samozřejmě neznamená povel, že máte odhodit teplé oblečení a nosit už převážně to jarní. Stále je ještě zima a na mnoha místech republiky i sníh. Stále myslete na své zdraví a raději se nesnažte zimu předběhnout – budete-li chodit v jarním oblečení, může Vám ještě ukázat, zač je toho loket. Předpověď „slibuje“, že studený bude ještě celý duben.

Plavky

I když se to může zdát některým podivné, už dnes se objevují v prodejnách plavky, a obvykle v nemalém množství. Zatím nám ovšem většina prodejců neukazuje nic extravagantního, ale jedná se zatím spíše o staré modely.

Až třetinu z nabízených plavek dokonce v mnoha případech zaujímají jednodílné plavky, jež by na sebe 99% dnešní mládeže nevzalo. Pokud však nepotřebujete zářit v posledním módním hitu, starší kolekce vám zaručeně ušetří i několik stovek korun.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply