Další rady a tipy

Ušijte si doma vše, nač si troufnete díky výborné nabídce látek

Viděla jste u kamarádky nádherné prostírání s podzimní tematikou, ale v obchodech se vám žádné nelíbí? Anebo máte ráda originální kousky oblečení, které na nikom jiném neuvidíte, ať už jde třeba o sukni, podzimní bundu nebo čepice pro děti? Všechno oblečení i bytový textil si můžete vyrobit doma. Stačí vám vaše zručnost, šicí stroj a nádherné látky z takoy.cz.

Nádhera jménem satén

Není divu, že je oblíbený satén používán nejen při výrobě oblečení, ale také bytového textilu. Podle typu, jaký si zvolíte, se dá použít na příjemné a sváteční oblečení, nové ložní povlečení, povlečení na polštářky, ale také ozdobné závěsy a podobně. Na oblečení je skvělý strečový satén, který obsahuje 3 % elastanu. Je to pevnější kvalitní látka, která zcela minimálně pruží do šířky.

Je možné jej prát na 40 stupňů Celsia, a tak se velmi dobře a jednoduše udržuje.

Nepromokavé látky nejen na venkovní podsedáky

Máte terasu, balkon nebo zahradu, na ní zahradní nábytek a podsedáky, které pár let používáte, jsou odřené, vyšisované nebo nevypratelně ušpiněné? Udělejte si nové. Kvalitní nylon se snadno prošije běžným šicím strojem, i když má z vnitřní strany vrstvu PVC, a tak je voděodolný. Snadno jej vyčistíte hadříkem a vodou se saponátem nebo kartáčkem se saponátem. Má vysokou odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům.

Použít nylon můžete ale nejen na venkovní podsedáky. Potřebujete novou stříšku nad houpačku, pískoviště, altán, nebo chcete dětem ušít malý stan? Dělají se z něj i sedací vaky, prodejní stánky, batohy, tašky, obaly a podobně. Tím, že je voděodolný je skvělým pomocníkem pro různé vybavení i nás lidi.

K dispozici je v mnoha barvách, vyberete si, ať už chcete něco extravagantního, elegantního i nenápadného.

Vybrat si můžete i mnohé jiné levné látky, ať už chcete ušít dětské oblečení, kostýmek nebo povlečení. Podívejte se na stránky takoy.cz a přesvědčte se sami.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *