Jak vybrat správný dort na oslavu

Hedy

Jak vybrat správný dort na oslavu

Výběr dort na oslavu může být náročná záležitost, ale vězte, že pokud nad tím budete pořádně přemýšlet, pak si jistě vyberete ten nejlepší a možná samotným dortem potěšíte víc, než celým dárkem. Jde o to, najít si cukrářku, která vám vyrobí přesně to, oč jí požádáte. Jak nechat vyrobit správný dort na oslavu?

Jaký dort pro děti

Pro děti je velmi jednoduché vybírat dort, především proto, že je dobře známe a víme, co milují. Je nám známo jakou postavičku mají rádi, jaké zvířátko je jejich oblíbené, máme-li doma domácího mazlíčka, můžeme nechat vyrobit právě jeho. Pro děti je úplně nejjednodušší nechat vyrobit dort, který je potěší a který budou jistě velmi obdivovat.

Jaký dort pro partnera

U partnera také jistě známe jeho oblíbené věci, proto se nabízí nechat udělat dort s jeho autem, Sami jistě víte, jaké má koníčky a co jej baví, proto i zde můžete hledat inspiraci pro výrobu toho nejlepšího dortu. Můžete mu nechat udělat například dort ve tvaru piva, nebo oblíbeného alkoholického nápoje a podobně.

Dort pro babičku

Ani zde to nebude tak těžké vymyslet, pokud se nad tím trošku zamyslíte. Babička může mít čtyřnohého přítele, nebo například ráda šije, pak jí nechte udělat dort ve tvaru jejího domácího mazlíčka, nebo šicího stroje. Vtipné také může být, pokud ji obdarujete dortem ve tvaru krabičky od vitamínů. Pokud vaše babička není obzvláště vtipná, rozhodně jí nedávejte dort například ve tvaru rakve. To už by bylo na babičku asi mnoho

Pro kolegy v práci

I dort pro kolegy v práci se dá vymyslet velmi vtipně. Můžete nechat udělat postavu spící na stole nad kupou papírů, nebo udělat dort s logem vaší firmy, fantazii se opravdu meze nekladou. Jde skutečně jen o to, najít tak šikovnou cukrářku, která toto zvládne.
Já jsem díky bohu takovou cukrářku našla a jsem za to moc vděčná. Naší dceři jsem například když měla narozeniny, nechala do školky udělat dort, který byl naprosto stejný, jako byla budova její školky a před školkou parkovalo moje auto. Ve školce to mělo obrovský ohlas a všem se to moc líbilo.

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply