Medvědí krev je lahodným vínem ideálním pro romantické večery ve dvou

Hedy

Medvědí krev je lahodným vínem ideálním pro romantické večery ve dvou

Dlouhé večery již klepou na dveře a brzký stmívající se čas bude vybízet k příjemným posezením nejen v restauracích, ale i doma. Jestliže si chcete dopřát s partnerem chvíle romantiky, láhev dobrého a kvalitního vína navodí tu správnou atmosféru.

condesign / Pixabay

Medvědí krev – oblíbené červené víno

Milovníci a znalci vína budou jistě souhlasit, že jedním z velmi dobrých vín za cenově dostupnou cenu je tzv. Medvědí krev. Název poměrně chytlavý a rozporuplný, neboť si mnozí mohou představovat jeho původ ve spojitosti s medvědem. Tak to však není! Své kořeny má v Bulharsku, kdy bylo původně mešním vínem. Jeho dlouholetá tradice, zhruba od 12. století, je důkazem toho, že se jedná o oblíbený produkt, který se postupem času úspěšně rozšířil do světa.

Na Medvědí krev se využívají odrůdy Merlot a Cabernet Sauvigon, jež se pěstující v Trácké nížině v Bulharsku. Vyrábí se tzv. kupáží odrůd, čímž je toto červené víno jedinečné. Voní po třešních, lesních ostružinách a v chuti ucítíte aroma rybízu a orientálního koření. Je tomu pár let zpět, co se stalo vítězem nezávislého testu vín do 80Kč.

Medvědí krev – probudí vášně

Afrodiziakální účinky vína vědci důkladně zkoumali. Přišli se zjištěním, že pokud je hladina alkoholu v krvi do jednoho promile, v těle tak vzniká mnohem větší touha po sbližování. Mohou za to dvě látky – serotonin a estrogen. První se postará o dobrou náladu a estrogen stimuluje chtíč.

Medvědí krev je tedy ideálním doplňkem chladných zimních večerů a skvělým afrodiziakem, jež ve vás probudí touhy k intimním hrátkám. Milostné sblížení je jednodušší právě po trošce vína. A toto červené známkové víno může být tou správnou předehrou pro dlouhý večer plný vášně. Užijte si romantiku i smyslný sex, který bude uvolněnější, lepší a určitě i divočejší. Získáte dravost medvěda, který nemá zábrany. Oddejte se naplno jeden druhému a upusťte uzdu své fantazie.

Myslete však na to, že nic se nemá přehánět. Nadměrná konzumace by vám mohla spíše uškodit, než vám pomoci odbourat napětí. Nepříjemným jevem je třeba nevolnost a únava. Navíc vyšší dávka alkoholu nesvědčí ani mužské erekci. Pokud tedy chcete prožít pohodový večer, posilněte se vínem s rozumem.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply