Zázračné dietní těstoviny, po kterých neztloustnete

Hedy

Zázračné dietní těstoviny, po kterých neztloustnete

Těstoviny jsou vynikající přílohou téměř ke všemu. Jejich jedinou nevýhodou může být vysoká kalorická hodnota. Klasická 100 gramová porce nejčastěji obsahuje minimálně 300 kalorií a to ne vždy zapadá do optimálního denního příjmu energie. Víte ale, že existují speciální dietní těstoviny, které mají pouze 12 kalorií na 100 gramů? Ano, čtete správně. Pouze 12 kalorií, žádný tuk a žádný lepek. A navíc jsou naprosto přírodní. Že stále nevěříte? Přečtěte si tento článek a třeba uvěříte.

100% přírodní původ bez přidané chemie

Tento téměř bezkalorický zázrak pochází z kořenové zeleniny Konjac, která obsahuje rozpustnou prebiotickou vlákninu, která pomáhá v žaludku zvětší svůj objem, čímž pomáhá potlačovat pocit hladu. Dále působí příznivě na přirozenou očistu trávícího nebo vylučovacího traktu a obsahuje v sobě antioxidanty, které zpomalují stárnutí. Dietní těstoviny Perfect Pasta se tak skvěle hodí pro štíhlost a krásu.

Žádný tuk, žádný lepek a jednoduchá příprava

To a hlavně velmi nízký obsah kalorií jsou hlavními důvody, proč se dietní těstoviny Perfect Pasta označují jako potravina 21. století. Jsou vynikající pro sportovce a všechny, kdo se snaží snížit podíl tuku ve svém těle. Jsou vhodné pro celiatiky a doporučuje je Asociace výživových poradců. Pokud zrovna netoužíte zhubnout, je i tak dobré zařadit do svého jídelníčku tyto těstoviny. Jsou dobré pro zdraví a odlehčení jídelníčku nikomu neuškodí.

Skutečně přírodní původ ověřený certifikáty

Tento dietní zázrak je tak neuvěřitelný, že mnoho lidí nevěří, že se jedná o čistě přírodní složení. Některé dietní potraviny jsou totiž vyráběny uměle a nejsou zdravé. To ale není případ těstovin Perfect Pasta, které jsou pravidelně kontrolovány u České laboratoře ALS a mají nejrůznější certifikáty kvality platné v EU, jako je například certifikát HACCP, Organic Certificate nebo Kosher Certificate.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply