4 doplňky pro domácí infrasauny, které se rozhodně vyplatí

admin

Saunove doplňky

I doma si můžete užít prvotřídní horkou relaxaci. V infrasauně rychle odbouráte každodenní stres a necháte tělo přirozeně zregenerovat. Aby bylo vaše domácí saunování ještě příjemnější, máme pro vás čtyři tipy na doplňky, které doma určitě oceníte.

Zádové opěrky

Relaxace v sauně by měla být pro vás co nejpříjemnější. Pokud uvnitř infrasauny raději sedíte, než ležíte, pořiďte si dřevěnou opěrku zad. Budete mít větší pohodlí a nebudete se zbytečně hrbit. Opěrky jsou vytvořené z několika příček, takže bude vaše pokožka stále dobře dýchat, a zároveň vás bude opěrka i příjemně masírovat.

Vonné esence

Pár kapek vonné esence povýší saunovací relaxaci na prvotřídní aromaterapii. Na trhu přitom existuje mnoho různých variací, ze kterých můžete vybírat – od osvěžujícího pomeranče až po sladce medovou vůni. Abyste posílili organismus po fyzické i psychické stránce, stačí, když přidáte pár kapek do misky se 100 ml vody, a tu následně umístíte uvnitř domácí infrasauny. A pokud máte doma finskou saunu, můžete roztokem polévat přímo kameny.

Kvalitní osušky a prostěradla

I když se plánujete saunovat na Adama, je dobré mít něco na sezení či ležení. Můžete pod sebe umístit ručník, osušku nebo prostěradlo. A pokud neholdujete domácímu nudismu, můžete se tímto prádlem samozřejmě i omotat. Ideální je přitom použít alespoň 2 až 3 ručníky nebo osušky. Na jedné osušce můžete sedět, další položit na podlahu, aby absorbovala váš pot, a třetí si dát přes kolena a průběžně se jí otírat. Tak navíc přirozeně podpoříte i další pocení.

Profesionální čističe

Každá infrasauna potřebuje trochu té pravidelné péče. Po saunování můžete otřít znečištěná místa navlhčeným hadříkem nebo přípravkem pro saunovou údržbu. Pořiďte si také nějaký dezinfekční prostředek určený pro sauny a čas od času očistěte vnitřní plochy infrasauny. Šetrné čističe nepoškodí dřevo, ale efektivně odstraní „upocené mapky“, které se v sauně přirozeně tvoří. Zároveň se také postarají o nebezpečné bakterie, které se v místech se zvýšenou vlhkostí vyskytují. V čisté infrasauně se vám pak bude relaxovat jedna báseň.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply