Tip na zajímavý víkend

Hedy

Tip na zajímavý víkend

Ne každý chce strávit víkend v posteli, před televizí, u počítače, zkrátka ho jen prolenošit. Pokud máte chuť strávit víkend aktivně, je nejlepší možnost vyrazit někam na víkend. Vhodných lokalit je mnoho. Hledáte-li lokalitu, která je zajímavá, ale zároveň blízko Prahy, vyražte na Karlštejn. Kromě známého hradu nabízí Karlštejn pohádkové ubytování a krásnou přírodu.

Restaurace Hotelu Mlýn Karlštejn uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta.

Restaurace Hotelu Mlýn Karlštejn uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta.

Ubytování u Karlštejna

Vyrazíte-li na Karlštejn na celý víkend a hledáte vhodné ubytování, určitě by vaší pozornosti neměl uniknout Hotel Mlýn Karlštejn. Je to romantické ubytování hned u hradu Karlštejn, které kromě své ideální polohy a výhledu do okolní přírody zaujme i vysokou kvalitou služeb. Pokoje hotelu jsou úchvatné. O tom se můžete přesvědčit na webových stránkách hotelu. Dále je součástí hotelu restaurace, ve které se spokojeně nají i ten nejnáročnější host. Kuchyně restaurace je vyhlášená. Nabízí velké množství sladkovodních i mořských ryb, stejně jako různé speciality z české i zahraniční kuchyně.

Nejen pro páry

Ubytování na Karlštejně není jen pro jednotlivce a páry, ale i pro větší skupiny. Hotel Mlýn Karlštejn nenabízí jen ubytování, ale zároveň jsou zde prostory pro pořádání svateb. Vždyť co je romantičtějšího než svatba na Karlštejně? Díky konferenčnímu salónku je Hotel Mlýn Karlštejn i ideální místo pro firemní turistiku.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply