Jak nenaletět při výběru dovolené?

Hedy

Jak nenaletět při výběru dovolené?

V České republice působí celkem 199 cestovních kanceláří, které jsou členy Asociace cestovních kanceláří. Vedle nich je to mnoho dalších a kromě toho se v ČR rozmnožily cestovní agentury, které zájezdy nepořádají, ale pouze prodávají. Vybrat dovolenou a mít jistotu, že na ni skutečně odjedete a užijete si slibovaný komfort, není úplně jednoduché. Laik se může v nabídce lehce ztratit a natrefit na nepoctivého prodejce. Chystáte se na dovolenou a budete kupovat zájezd online? Máme pro vás návod, jak snadno vyberete cenově nejvýhodnější zájezd s jistotou solidního jednání!

105 kanceláří na jednom místě

Snížení ceny ropy a velká konkurence v oblasti prodeje zájezdů způsobila, že ceny zájezdů (a to i do exotických destinací), rapidně klesly. Dají se koupit i takové „lahůdky“ jako je zájezd do Egypta s all inclusive za méně než 7 000 Kč. Byla by škoda si výhodné nabídky nechat uniknout!

Jistotu, že vyberete zájezd, který bude přesně odpovídat vašim potřebám, budete mít, pokud využijete NewTravel.cz. Nabízí rychlý způsob hledání a srovnání zájezdů. V systému je aktuálně registrováno 105 prověřených cestovních kanceláří. Na jednom místě najdete přehled last i first minute zájezdů, exotických dovolených, poznávacích zájezdů a porovnáte si nabídky eurovíkendů.

Smlouva u CK!

Na NewTravel.cz lehce vyhledáte zájezdy podle: Jména země či hotelu, druhu, data příjezdu a odjezdu, typu stravování či dopravy, ceny, délky pobytu a úrovně hotelu. Filtr je možné nastavit na všechny cestovní kanceláře, nebo jen na několik vybraných. Okamžitě po zadání kritérií (je jedno, kolik jich vyplníte) se zobrazí všechny zájezdy, které jim zcela odpovídají. Jakmile si vyberete, dostanete se na oficiální stránky cestovní kanceláře, která zájezd nabízí. S ní také podepíšete smlouvu! Jednáte tedy přímo s prodejcem, nikoliv se zprostředkovatelem.

Recenze a magazín pomohou v rozhodnutí

Portál NewTravel.cz není jen o nabídkách. Najdete zde také recenze hotelů, které vám pomohou v rozhodování, zda se do vybraného hotelu vypravit, či raději zvolit jiný. Nevíte ještě, jak bude vaše dovolená vypadat? Potřebujete inspiraci? Prohlédněte si na NewTravel.cz magazín cestování. Najdete zde tipy a popisy známých evropských i exotických destinací.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply