5 amerických seriálů pro dlouhé chvíle

Hedy

5 amerických seriálů pro dlouhé chvíle

V Americe se rodí spousta seriálů, ať už hraných nebo animovaných, komediálních nebo třeba detektivních. Spousta z nich se nemá dlouhý život a některé se k nám ani nedostanou. Některé stojí za to, jiné zase ne, každý je zkrátka pro určité lidi. Pojďme se teď podívat na 5 vybraných seriálů:

Sex ve městě

  • Jak přežít (nejen) v New Yorku a nezbláznit se? Tak s tím Vám svým vyprávěním pomůže spisovatelka Carrie Bradshawová (Sarah Jessica Parker). Ve svých sloupcích v nepříliš populárním časopisu popisuje milostné příběhy, které zažila ona sama nebo její přítelkyně.

Krok za krokem

  • Nikdy nevíte, kam Vás život zanese, jednoho dne můžete skončit sami s několika dětmi a budete se cítit na dně, ze kterého Vám může pomoci jen spřízněná duše. Tahle spřízněná duše však může mít podobný osud jako vy. Tak se ocitli Frank a Carol po tajné svatbě v domě s šesti dětmi. Sžívání dvou rozdílných rodin však není jednoduché a často tak dochází k různým peripetiím.

Přátelé

  • Mít dobré kamarády, kteří se s Vámi budou bavit a budou sdílet i veškeré strasti, to by chtěl snad každý. Nesourodé šestici Newyorkských lidiček se to poštěstilo a teď se s námi v deseti sériích sdílejí své životy.

Heuréka – město divů

  • Federální šerif Jack Carter veze svou dceru Zoe autem domů, jenže zabloudí a vybourají se kdesi v malém nenápadném městečku, což jim od základu změní životy – Heuréka totiž není obyčejným městem.

Simpsonovi

  • Nestárnoucí žlutá rodinka baví svými příběhy celé generace již od roku 1989. Bylo natočeno již 600 dílů ve 28 řadách. Poprvé se však Simpsonovi v jednoduché podobě objevili v televizní show ve 48 krátkých skečích v roce 1987.

 

Zuzana Dušková

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply