Hurá na Halloween párty

Hedy

Hurá na Halloween párty

Další americký svátek, který se nám dostal pod kůži a mnoho z nás ho každoročně slaví. Neodsuzujte americké svátky, protože si při nich můžete užít spoustu zábavy, vytvořte originální párty v tomto stylu.

Na párty to musí žít

Pokud chcete vytvořit správnou párty, musíte mít vše zajištěno, aby se opravdu každý bavil. A jedním z aspektů perfektní párty je výběr tématu, neboť podle toho může být celý večer. Takovým správným tématem v tomto ročním období může být Halloween párty. A když zvolíte tuto párty máte o zábavu postaráno. Můžete to vytvořit jako výbornou akci na odpoledne pro vaše děti, ale nebojte si užít i sami, protože i dospělí mají nárok na párty, a tak pozvěte třeba kamarády anebo klidně kolegy z práce.

Kostýmy sebou!

Pokud jste dostatečně odvážní a máte stejně odvážné kamarády, kteří mají rádi správnou zábavu, tak klidně připište k pozvánce poznámku – kostým s sebou. Dospělost neznamená, že končí legrace, naopak i dospělí se mohou bavit a nebojte se přijít převlečení za čarodějnici či za kostlivce. Rozhodně to navodí zajímavou atmosféru a může to být hned první aktivita, neboť poznat kdo je kdo nemusí být vždy jednoduché. A vymyslet další program na večer rozhodně nebude složité. Můžete propojit téma se svými oblíbenými aktivitami, někdo rád hraje karty, jiní zase kostky anebo různé společenské hry pro dospělé. Všechny tyto hry lze zkombinovat s párty, ale klidně můžete vymyslet i něco nového, což určitě všichni ocení.

Atmosféru doplníte vhodnou dekorací

Aby byla Halloween párty opravdu opravdová, měli byste to mít promyšlené. Rozhodně nezapomeňte na dýně, které k tomu svátku určitě patří. Vhodné je vydlabat dýně a dát do nich svíčky, ale opatrně, abyste si nezapálili domácnost. Hodí se i trochu tmy, avšak záleží v jak velké stylu se párty bude konat. Každopádně bude, chcete mít dům stylový, můžete zapojit fantazii a vystříhat tvary netopýrů, pavučin, duchů a všeho strašidelného, co k tomu patří. Nebojte se vrátit se do dětství i dospělí se mohou čas od času odvázat a užít si aspoň trochu legrace a právě párty je ta pravá příležitost.

Co připravit?

Na jídlo a pití můžete připravit úplně cokoliv, záleží na tom, co máte vy a vaši kamarádi rádi. Halloween párty nemá žádná předepsaná pravidla k tomu, co máte připravit ke konzumaci. Můžete se odvázat a vymyslet něco nového, avšak klidně zůstaňte u klasiky, kterou mají všichni rádi. Takovým vhodným nápojem může být například svařené víno, které se perfektně hodí do tohohle deštivého a chladného počasí. Ale stejně tak můžete připravit klasický čaj s rumem, který také zahřeje, ovšem existuje spoustu možností a záleží jen na vás, které dáte přednost.

Každý si myslí, že párty je jen pro mladé, avšak bavit se můžete v každém věku, takže se nebojte, neboť i dospělí si zaslouží trochu legrace.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply