Cesta za tajemstvím ženské duše. Díl čtvrtý

admin

V předchozích dílech „Cesty za tajemstvím ženské duše“ jsme si povídaly o tom, co mě vedlo k tomu, abych přehodnotila svůj dosavadní život. Díky našemu online propojení je naše společná jízda k sebe-vědomé kráse je v plném proudu. Webinář, na které jsem zvala i čtenářky této stránky vidělo veliké množství žen, až mám z toho takové krásné mrazení v zádech.

Ty z vás, kterým v rámci předvánočního shonu v týdnu na společné video nezbyl čas, ho mohou shlédnout alespoň ze záznamu.

Kurz, který je zmiňován ve videu si můžete prohlédnout ZDE.

Pro všechny čtenářky okouzli.cz jsem se rozhodla sdílet speciální nabídku. Jsou před námi poslední 3 dny, kdy je můj kurz otevřen a to za speciální cenu o 65% nižší, než je obvyklé. Důvod jeho slevy je jednoduchý, kurz spatří světlo světa až 13.ledna 2020. Do té doby mají mí nejbližší (i všechny čtenářky okouzli.cz), možnost využít speciální předprodejní nabídky a vstoupit do kurzu za nejvýhodnější cenu ZDE.

Sháníte dárek pro kamarádku, sestru či maminku?

Pokud chcete své kamarádce udělat pod stromeček radost a přihlásíte se dvě, stačí napsat na martina@novotnamartina.cz. Zažijeme spolu báječných 7 týdnů společné práce na nás, ženách. Pokud se chcete společně s námi potkávat a poznat spoustu skvělých žen, neváhejte se připojit. Vždy mezi nás rády uvítáme nové přítelkyně, protože každá z nás má něco, čím může ostatní obohatit. ZDE jsou pro tebe otevřené dveře.

Nezapomeň! Není na světě druhá taková, jako jsi ty. Jsi dokonalá právě tady a teď! Martina.

  

Předchozí díly našeho miniseriálu si můžete přečíst zde.

 


Zajímá Vás více o autorce? Martina Novotná je autorkou projektu Krásky za pecí 42+, lifekoučka, mentorka a především žena, která má co říci. Pokud si chcete zkrátit čas při čekání na pokračování příběhu, kontaktujte Martinu na její FB fanpage.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply