Cesta za tajemstvím ženské duše. Díl třetí

admin

 

 

Asi se ptáš, co bylo dál. To podstatné z mého života už víš, a tak začneme z jiného soudku.

 

Martino jak to, že jsi tak v pohodě a netrápíš se tím, jak vypadáš? Neměla bys zhubnout, místo hledání dobrého úhlu na fotku? Neměla by ses oblékat jinak?

 

Některé ženy se zeptají přímo a usmívají se na mě. Některé mi věnují opovržlivý pohled a úšklebek. Pro některé jsem dokonce tak zajímavá, že si mě fotí https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f603.png. Asi aby mě mohly ukazovat světu a s podobně nešťastnými kamarádkami se popást a ubezpečit, že ony jsou „ v pořádku“.

 

Všem ženám ráda věnuju úsměv a těm co se ptají, i odpověď. Ó ano, i těm, co mě odsoudí. Ráda bych napsala něco andělského, jakože je lituju, nebo jim posílám kosmickou lásku, nebo něco podobně krásného.

Ale nebyla by to pravda…Upřímně? Je mi to jedno!

Jediné, co mi ve chvíli setkání s těmito ženami opravdu vrtá ( na okamžik ) hlavou je: Jak ony samy musí být nešťastné. A jak jsem ráda, že já jsem si to v sobě už změnila. Byla jsem stejná, mistr rychlých soudů a opovržlivých pohledů … Jsem hluboce šťastná, že jsem tohle dokázala změnit. O co lehčeji se mi žije.

Hledám v ženách to krásné. A bez výjimek i nacházím. V každé z nás TO JE, vnitřní krása, žár a obrovské množství lásky. To je to, co nás činí krásnými! Nechaly jsme se / a stále necháváme / zašlapat, donutit pohřbít tyto své jedinečné vlastnosti hluboko do sebe. Přijali jsme pravidla života ve světě mužů. A víte co? Oni to po nás ani tak moc nechtěli https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f603.png Čím víc soupeříme, tím více se nám vzdaluje. Bojujeme samy se sebou, mučíme se a dřeme. A pořád nejsme šťastné….

Je to celé kruh, pro mnohé z nás začarovaný.

Pochopení a přijetí faktu, že jsme dokonalé právě tady a teď. To je to skryté TAJEMSTVÍ, kterému vděčím za vnitřní harmonii a pocit jedinečné krásy i přes mnohé nedostatky.

Je to dokonale vymyšlené a tak jednoduché. Bohužel dnešní doba, společnost a tlak nezralého okolí, se v nás snaží probudit dojem, že to je složité. A že to takhle jednoduché být nemůže. A tak podléháme, ztrácíme se v pasti požadavků a nároků. Nevíme kudy kam a ztrácíme v tom zamotaném labyrintu šanci najít cestu zpátky. Přitom všechno, co potřebujeme k nalezení vědomí sebe / alias sebevědomí / a šťastného, naplněného života už máme v sobě. I naše maminy to měly v sobě. Jenže zapomněly, ani naše babičky jim nedokázaly pomoci.

Stačí najít svých 7 klíčů k sebe-vědomé kráse.

Zajím tě, co to je a kde to je? Ve čtvrtek 12.12. ve 20h vysílám živě, přihlas se na vysílání ZDARMA a užij si čas jen pro sebe.

http://novotnamartina.cz/registrace

Do té doby ještě jedna věta k zamyšlení. Nenašla jsem ji v knihách, ale někde mezi 20tým a 1000 pádem na pusu do bláta…

„Pokud jsi přesvědčená o tom, že jsi krásná , pak tento fakt září z tvého nitra a ostatní ho hravě akceptují.“

Jedno z uvědomění, které mi změnilo celý život.

Pokračování ZDE.

 

 


Zajímá Vás více o autorce? Martina Novotná je autorkou projektu Krásky za pecí 42+, lifekoučka, mentorka a především žena, která má co říci. Pokud si chcete zkrátit čas při čekání na pokračování příběhu, kontaktujte Martinu na její FB fanpage.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply