Každý den šťastný den

Hedy

Každý den šťastný den

Milé čtenářky, milí čtenáři,

spoustu z vás trápí problémy běžného života, které vám znepříjemňují každý den a vy se jimi až nezdravě trápíte, doprovází vás špatná nálada a máloco se vám daří. Lidé, které potkáváte na cestě do práce, v tramvaji či v obchodě se mračí a vám na náladě nepřidávají. Vracíte domů vyčerpaní, znechucení s vidinou rutinního života, večer jdete smutní spát a ráno vstáváte s ještě horší náladou. Říkáte si, že byste měli na svém životě něco změnit? V tom případě čtete ten správný článek, který jste do svého života přitáhli. Správně, přitáhli. Všichni do svého života přitahujeme věci, na které myslíme a všechno se děje z nějakého důvodu, který jste dosud neznali. Tím důvodem je přitažlivost.

Možná se vám to, co jste právě přečetli zdá být dosti nesmyslné a kroutíte nad tím hlavou. Opět vám na mysl vyvstávají negativní myšlenky, povzbuzující však je poznání, že negativní myšlenka má mnohonásobně menší sílu, než myšlenka pozitivní. Začněte proto přemýšlet nad věcmi, kterých byste chtěli dosáhnout. Začněte menšími cíli a stanovte si na každý den jeden. Přitahujte je, chtějte je. Váš život se vám začne zdát úžasný. Chtějte do svého života přitáhnout například pozitivního člověka a dobře se dívejte kolem sebe. Bude to příjemná žena v pekárně, která bude dobře naladěná, přívětivě se na vás usměje a popřeje vám krásný den. Bude to muž v obchodě ochotný podat vám mouku z nejvyššího regálu, kam nedosáhnete.

Dobrá nálada je všude kolem nás, zbývá jen pozvat ji do své mysli a opravdu chtít prožívat šťastné dny. Svět je továrna na přání. Je jen na vás, kdy si uvědomíte, co chcete. Myslete na věci, které chcete přitáhnout. Jakmile budete přemýšlet jen nad problémy, přijdou. Vesmír posílá to, na co myslíte.

Nyní vám popíšu svůj příběh, jak jsem pustila štěstí do svého života:

Když jsem měla 15 let, začala jsem navštěvovat gymnázium vzdálené 20 km od vesnice, ve které jsem žila. Abych se dostala na potřebné místo, musela jsem autobusem projet vesnicí, kde probíhala oprava mostu, projíždělo se kyvadlově a byl zde umístěn semafor. Věděla jsem, že jakmile zasvítí červená, nestihnu navazující spoj a do školy přijedu o hodinu později. Nezbylo mně nic jiného, než věřit. Oprava mostu byla plánovaná na 3 měsíce. Každé ráno jsem od klapnutí branky až po příjezd k onomu mostu myslela na zelenou a představovala jsem si, že ji vidím. Možná se vám bude zdát neuvěřitelné, že jsem za poměrně dlouhou dobu nepřijela do školy ani jednou pozdě. Tato zdánlivá maličkost mi otevřela oči a já si začala uvědomovat, jak silná síla myšlenky je.

Letos v červnu jsem úspěšně splnila státní závěrečnou zkoušku, vzápětí jsem si našla skvělou práci a byt, dostala jsem se na dálkové navazující inženýrské studium. Vše, na co jsem myslela, co jsem přitahovala, mám. Nevyhnu se ani já nepříjemným lidem ani nepříjemným událostem, ale naučila jsem se vnímat je pozitivně. Každá nepříjemná zkušenost nás připravuje na budoucí mnohem nepříjemnější zážitky, které budeme umět díky těmto snáze překonat.

 

Přeji vám, abyste se naučili brát život s nadhledem, protože jak se říká – Nemá cenu trápit se nad věcmi, které nejdou změnit, protože s nimi nic neuděláme a nemá cenu trápit se nad věcmi, které změnit lze, protože se vyřeší samy. Nezapomínejte děkovat za věci, které máte a které dostáváte.

 

Věřte a mějte krásný život!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply