Co muži dělají po rozchodu

Hedy

Co muži dělají po rozchodu

Ženy a muži prožívají rozchody rozdílně. Zatím, co ženy se většinou snaží udělat něco jinak, vyhledávají změnu u kadeřníka, kosmetičky, mění si svůj šatník, tak muži takovéto situace řeší po svém. První co udělají, že obvolají své kamarády a svolají nějakou akci.

Muži ve většině případů řeší rozchod alkoholem, bouřlivými akcemi, balením holek a snaží se dostat nějakou z nich do své postele, u kde si dokáží, že na to mají a jsou dobří. Mužům více než o vztah, jde především o sexuální uspokojení.

Naopak ženy potřebují vztah, kdy sexuální uspokojení berou jako třešinku na dortu jejich vztahu. Pokud jde o muže, tak ti se schylují v případě, že se rozešli k tomu, že se snaží sbalit rychle náhradu a je jedno, jestli jen na noc, nebo na delší dobu.

Obě pohlaví nesou rozchod těžce, i když u mužů se může jevit, že je to až tak nebolí. Důvod je ten, že jsou silnější a chlapi přeci nebrečí. Dívky a ženy dokáží probrečet dny i noci, muži hledají potěšení jinde.

Svou bolest se pak snaží zalepit různými způsoby, většinou právě alkoholem, mejdany, snaží se hodně flirtovat, ženám skládají poklony, balí je a dávají tím jasně najevo, že by někoho k sobě chtěli. Ne všichni jsou však stejní. Někteří muži upadnou do deprese, někteří řeší rozchod v poklidu a dělají, že se vlastně nic neděje, ale že když do jejich života přijde nová žena, budou samozřejmě rádi.

Rozchod je individuální a také záleží na tom, kdo vztah ukončil, kdo je ten zraněný a jak byl vztah harmonický. Pokud to delší dobu neklapalo, je možné, že se po rozchodu uleví oběma a každý si půjde svou cestou. Horší je to tehdy a to bývá ve většině případů, když ze vztahu odchází milovaný člověk a my si to bez něj nedovedeme představit, a tudíž nevíme a netušíme, kam svůj život směřovat dál.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply