Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého ex ;-) 2. část

Hedy

Okouzli novou lásku a třeba naštvi svého ex 😉 2. část

 

Po první čtveřici je tady další várka rad, co dělat, či nedělat, abys okouzlila všechny kolem je tady!

1.      Mluv o zajímavých tématech, která zaujmou i ostatní

Záleží, kde se zrovna pohybuješ! Pokud jsi mezi sportovci, zeptej se jich, jak se jim líbilo včerejší utkání. Pokud jsi mezi počítačovými geeky, nejspíš ti budou vyprávět, co včera spustil Microsoft nebo v čem je Windows 8 lepší/horší než ten předchozí. Nemusíš být expert. Stačí, když se na něco zeptáš a ukážeš, že o tom něco víš, zbytek už zařídí viz. další bod.

2.      Buď dobrý posluchač

Někdy být okouzlující znamená naslouchat druhým. Každý člověk rád mluví, a pokud má dobrého posluchače, bude se cítit báječně.

Dej kamarádovi prostor, zajímej se, co ho baví, co má rád, co ho v poslední době naštvalo. Naslouchej aktivně, dej mu vědět, že rozumíš, ptej se, zda to chápeš správně, ujisti ho, že sleduješ, kam míří.

Každý se v tvojí společnosti bude cítit příjemně. Pokud však přijde někdo s vážným problémem, i pokud nevíš jak ho vyřešit, ukaž, že ti to není jedno, projev empatii. Už jen to, že si s tebou může promluvit, mu pomůže.

3.      Buď vtipná, dívej se na věci s nadhledem

Autor obrázku: Frank Kovalchek

Nemusíš zrovna říkat jeden vtip za druhým nebo bavit celou společnost. Pokud má někdo nějaký problém, který zrovna není vážný – například neví co koupit přítelovi k Valentýnu – zkus navrhnout něco vtipného, originálního, podívejte se na věc z jiného úhlu, váš protějšek určitě ocení, že i když to možná nevyřeší jeho problém, pobaví ho to.

4.      Oblékej si barvy, které ti budou slušet

Černá je určitě elegantní, ale pokud zrovna netruchlíš, není nutné ji nosit pořád. Klukům se líbí zářivé barvy, je jedno jestli máš na sobě šaty nebo jestli raději nosíš mikinu, důležitě je, aby ses v oblečení cítila přirozeně.

Zářivé barvy ale upozorní, že nejsi v depresi, že máš ráda život a zábavu, že nejsi zakřiknutá šedá myška – i pokud jsi. Oblečení nemusí být značkové nebo výstřelek poslední módy, mělo by ti ale slušet a lichotit tvojí postavě.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply