Zazařte jako diamant

Hedy

Zazařte jako diamant

Vyžeňte navždy vše špatné z vašich životů a přečtěte si návod k nalezení své vnitřní blaženosti. Uvidíte, jak i trocha pozitivního myšlení, může změnit váš život k lepšímu.

Myslete přímo

Autor obrázku: elkhiki

Čím více přemýšlíte nad špatnými věcmi, které se dějí ve světě, tím více je přitahujete k sobě. Někdy je možná lepší si jich prostě nevšímat. Dobré věci se však také stávají, my je jenom kolikrát neregistrujeme. Jak si můžeme být jistí, že dobré věci převažují ty špatné?

Pro začátek pomáhá, když se moc nezabydlujeme v nehodách našeho života. Měli bychom myslet pozitivně, to je ta špička ledovce, na který bychom se měli naučit šplhat. Pokud se soustředíte na vaše selhání a věci, které se mohly ve vašem životě stát, ale nestaly se, vše se pak snadněji stane opravdovou realitou. Mohli byste přitom ztratit svůj lesk.

Na praktické ukázce to může fungovat tak, že pokud je nepořádek ve vaší domácnosti a vy se ráno v ložnici probudíte a nemůžete kvůli tomu najít nic, co na daný den potřebujete, může mít velmi negativní vliv na váš celý zbytek dne. Je to věc, která může přispět k vaší ztrátě dobré pohody.

Rozhodnout se správně

Tak pojďte do toho. Začněte už zítra. Od doby kdy otevřete oči, začíná nespočetné množství rozhodování, které můžete rozhodnout správně, abyste tak přispěly k vašemu štěstí. Stačí vědět, co jsou zač.

Autor obrázku: Dinner Series

Úplně první věc, kterou byste měli udělat ještě dříve, než vstanete z postele je, rozmyslet si svůj denní plán.  Ať je to cokoliv, jistě by tam měla být zahrnuta nějaká pracovní činnost, která je pro vás velmi důležitá. Pak ihned po tom co vstanete z postele, byste si ji měli ustlat, protože se říká ,,chaotická postel, chaotická hlava“.

Pamatujte si, že je třeba zbavit se vší té změti. Je to jenom dvou minutová činnost a navíc si procvičíte tělo. Snadno se to tak pro vás stane zvykem. A další věcí, kterou uděláte je, že si místo každodenní raní kávy vykapete do půl litru vody citrón, který vám zaručeně nastartuje váš organismus a dodá vám to potřebnou dávku vitamínu C.

Dobře se obléknout

Autor obrázku: Novita Estiti

Vidíte? Ještě není ani osm hodin ráno a přesto jste nastartovaní na úžasný den. A bude to ještě lepší, když si pečlivě na sebe vyberete co si obléknete, protože podle výzkumu mají některé barvy dopad na to jak vás vidí ostatní lidé, jak s vámi jednají a nakonec jak rádi s vámi zůstanou. Pokud budete nosit červenou, oranžovou, žlutou nebo modrou, studie ukazují, že budete vnímána ostatními jako šťastnější, jasnější a úspěšnější osoba.

Všechny tyhle ty malé věci vám mohou vynést úspěch po celý den ve všem, co budete dělat.

Jasně zazářit

To, že budete jasně zářit, není jenom o vás, to však moc dobře víte. Je to také o vaší rodině, přátelích a spolupracovníků. Je totiž zaručené, že pokud se chcete stát šťastnějšími, musíte dělat nesobecké dobré skutky. Ve skutečnosti je to taková sázka na pravdu a dobro.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply