Tag Archives barva vlasů

Co o vás prozradí barva vlasů

Co o vás prozradí barva vlasů

Někdy řešíte novou barvou vlasů nějaké životní prohry a neúspěchy, někdy si vlasy obarvíme proto, že toužíme po změně, která nás třeba udělá zajímavějšími a lepšími. Někdy nás mohou dohnat k obarvení šediny. Co o vás prozrazuje barva vlasů? Možná vás jako... číst více »

Co o Vás napoví účes

Co o Vás napoví účes

Co o Vás napoví účes Účes je jedním z nejzákladnějších faktorů přitahující pozornost lidského oka. U dívek se ovšem účes dělí o první místo ještě s poprsím a nohami. Pokud má však dívka hezkou tvář a dobře vypadající účes, většina kluků mlčky přejde i... číst více »

Barevná typologie – 2. část

Barevná typologie – 2. část

Barevná typologie – 2. část Podzimní typ Podzimní typ může jásat při výběru make-upu, protože výrobci vyrábějí hlavně ty se žlutým podtónem. Pleť mívají nažloutlou, broskvovou nebo lehce do šampaňského. Často se vyskytují načervenalé až zlatohnědé pihy, a to... číst více »

50 způsobů jak vypadat mladší 3. část...

50 způsobů jak vypadat mladší 3. část

50 způsobů jak vypadat mladší 3. část 21. Nechte si udělat účet a barvu vlasů od odborníka I když si myslíte, že černá je pro vás nejlepší, většinou to tak není. Nechte si poradit od odborníka. Možná to bude stát nějaké peníze, ale i když šetříte každou korunu,... číst více »