50 způsobů jak vypadat mladší 3. část

Hedy

50 způsobů jak vypadat mladší 3. část

21. Nechte si udělat účet a barvu vlasů od odborníka

I když si myslíte, že černá je pro vás nejlepší, většinou to tak není. Nechte si poradit od odborníka. Možná to bude stát nějaké peníze, ale i když šetříte každou korunu, výsledek vám za to bude stát. Podle Susan Baldwin vás omladí zesvětlení pár pramínků kolem obličeje a navíc to sluší skoro každému. Černá barva vypadá většinou velmi tvrdě, jakákoli světlejší odstíny bývají  lepší.

22. Zkuste uvolnit vaše čelisti

Můžete to zkoušet sami, efekt je okamžitý. Pokud uvolníte dolní čelist a necháte mezeru mezi spodním patrem a horním, vaše kůže bude napjatá a budete působit mladistvějším dojmem. Také můžete zkusit Oralift, což je násadka na spodní zuby, která udělá trik za vás. Nosí se dvě hodiny, každé tři dny, vaše svaly si pak zvyknou na toto uvolnění a rozdíl bude znatelný.

23. Zvedněte si lícní kosti

Pokud vám nevadí polo chirurgický zákrok, nechte si zvýraznit lícní kosti gelem s kyselinou hyaluronovou. Gel se píchne pod kůži v oblasti lícních kostí a kůže se tak vypne a vrásky zmizí. Tento zákrok vydrží až jeden rok a není tak drahý. Zjistěte si ceny v našich centrech plastické chirurgie.

24. Zařaďte bylinky, vitamíny a jiné nutriční látky na váš stůl

Na trhu je velké množství knih o tom, jaké vitamíny a byliny jsou zdravé pro naši pleť a které prodlouží naše mládí. Mezi ovoce, které prodlužuje náš život, neutralizováním volných radikálů, patří sušené švestky, granátové jablko, rozinky, borůvky, ostružiny, česnek, zelí, jahody, a spousta dalších. Můžete se také poradit s odborníkem na výživu.

25. Nechte si upravit obočí

Úprava obočí je jednou z těch menších změn, které však mají velký vliv na to, jak váš obličej vypadá. Profesionál vám obočí nejen upraví, ale zároveň i nabarví. Opět se raděj vyhněte černé, aby váš obličej nevypadal příliš tvrdě.

Autor obrázku: Shelley

26. Naučte se natáčet si řasy

Můžete vyzkoušet trvalou na řasy u kosmetičky, ale natáčet si řasy doma je snadnější a pro vaše řasy bezpečnější. Pokud si necháte dát trvalou, nevíte, jak moc budou řasy natočeny, a taky byste mohly po zákroku vypadat, že nemáte skoro žádné. A navíc se natočením naruší jejich struktura.

Raději se vyhněte umělým řasám, pokud ty vaše jsou dostatečné. Umělé řasy vypadají nepřirozeně a často ničí ty vaše a také jsou příliš dlouhé. K natáčení řas si pořídíte za pár korun nástroj, který vypadá jako nůžky s obloukem na konci. Prodávají ho v každé drogerii. Natočení zvýrazní a otevře vaše oči a vytrží celý den.

27. Noste tvářenku

Správná barva dodá vašemu obličeji šmrnc a zdravou barvu. Vyberte si odstín, který vám bude slušet a který bude vypadat přirozeně. Pokud ještě bude podtrhovat vaši barvu očí a rtů a máte vyhráno. Můžete používat pudrové nebo tekuté. Snažte se, aby barva plynule přecházela a mizela.

28. Vyzkoušejte laser

Jemné vrásky a stařecké skvrnky mohou být odstraněny laserem. Poraďte se s vaším lékařem nebo na nejbližší chirurgické klinice o zákroku.

Autor obrázku: Pedro Ribeiro Simões

29. Dělejte věci, které vás dělají šťastnými

Budete se cítit lépe a zároveň vypadat lépe. A také se zkuste více usmívat. Je to příjemnější pro všechny okolo vás, a pokud se začnete usmívat, vaše nálada se zlepší. Setkávejte se s přáteli, udělejte si na sebe čas, rozmazlujte se. Cokoli co vám přinese radost samo o sobě.

30. Vybělte si zuby

Starost o zuby by měla být samozřejmost, i když někteří lidé ji zanedbávají. Zkuste si nechat zuby vybělit u svého zubaře, není to drahé a vylepší to váš úsměv. Zdravé zuby jsou základ. Raději se o ně starejte pečlivě, než aby jste pak museli trávit hodiny v zubařském křesle.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply