Co o vás prozradí barva vlasů

Hedy

Někdy řešíte novou barvou vlasů nějaké životní prohry a neúspěchy, někdy si vlasy obarvíme proto, že toužíme po změně, která nás třeba udělá zajímavějšími a lepšími. Někdy nás mohou dohnat k obarvení šediny.

Co o vás prozrazuje barva vlasů?

Možná vás jako první napadne to, že pokud jste blondýna, tak jste hloupá. Jsou to vtípky, které kolují, ale rozhodně o hlouposti dotyčné nevypovídají, protože samozřejmě stejně tak, jako jsou hloupé blondýny, jsou hloupé i  brunetky a naopak. Barva vlasů nemá s chytrostí nic společného. Důležité je to, jak se jako žena projevíte.

Tím, že se přebarvíme, možná chceme, aby na nás okolí pohlíželo trochu jinak. Určitě v tom hledáme změnu k lepšímu, jinak bychom to samozřejmě nedělaly, a pokud se obarvíme a zjistíme, že jsme si tím nepomohly, tak se vracíme opět ke stávající barvě.

Asi každá z nás po barvě na vlasy někdy sáhla. A drtivá většina z nás jí používá pravidelně. I přesto, že jediný vtip na blondýnu není lichotivý, se na blond barví ohromné množství žen po celém světě. Blond je nejoblíbenější barvou, po které ženy sahají. Pokud se však v blond hřívě necítí, pak je to jediný důvod, proč se jí vzdají.

Většinou se doporučuje plachým a málo sebevědomým ženám, aby se obarvily na blond, a rázem z nich budou ženy, které si věří a které se cítí dobře. Blond je prostě barva, která frčela, frčí a frčet vždy bude. Škoda jen, že tato barva vlasy nejvíce poškozuje a ničí je. Mohla by se objevit už konečně taková, která k vašim vlasům bude šetrná. Zatím žádná taková ještě na trhu není.

Pravdou tedy je fakt, že velké množství žen si vlasy barví a více jako polovina potom volí světlé odstíny, či melíry. Zesvětlení vlasů vás omladí, zjemní, naopak pokud preferujete černou, nebo temně hnědou, možná chcete působit přísněji, tvrději. Tmavší barva také zestařuje a můžete v ní vypadat bledě.

Výrobci barev na vlasy tedy rozhodně nemusí být smutní z toho, že by neměli co prodávat a kadeřnice zase, že by neměly práci.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply