Tag Archives italská móda

Marni

Marni

  Italská značka Marni, je v posledních letech jednou z nejvyhledávanějších módních značek na světě. Dost o tom hovoří i kopie originálních modelů, kterým se „daří“ zejména na americkém kontinentě. Rodinný podnik Za veškerou slávou přitom stojí poměrně... číst více »

Etro

Etro

Etro Smysl pro krásu a estetické cítění. Tradiční vytříbený vkus rodiny, která má opravdový cit a libuje si v cestování i poznávání nových krajů a zvláštních etnických skupin. Prezident a 3+1 To je módní značka Etro, rodinný podnik, jehož prezidentem je sám zakladatel... číst více »

Laura Biagiotti

Laura Biagiotti

Laura Biagiotti Nefalšovaná a všemi uznávaná královna kašmíru je Italka Laura Biagiotti, narozená roku 1943 v Římě. Ve své práci upřednostňuje nositelnou a pohodlnou eleganci bez zbytečných výstřelků a jiných odlišností. Móda pro plnoštíhlé Laura na sebe upozornila roku... číst více »

Gianfranco Ferré

Gianfranco Ferré

Gianfranco Ferré „Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.“ Je známý výrok, jehož pravdivost je v praxi dokazatelná, ale neplatí o módě. Možná člověk ne, ale módní návrhář, jehož modely uchvacují všechny ženy, se jistě najde – Gianfranco Ferré je módní... číst více »

Dolce and Gabbana

Dolce and Gabbana Italské módní duo je mistrem svého oboru. Jde o jednu z nejmladších a současně neúspěšnějších značek na světě. Začátky však nebyly bůhví jak... číst více »

Nina Ricci

Nina Ricci Možná by se dalo předpokládat, že parfémy značky Nina Ricci propagují počítačovou firmu již zesnulého Steva Jobse. Anebo že tomu je naopak. Flakonky na parfémy... číst více »

Missoni

Missoni Missoni je rodinný podnik s vlastní pohádkově dramatickou historií. Tři stroje a značka Vlastní značku založil roku 1947 Ottavio Missoni. K dispozici měl tři šicí... číst více »

Max Mara

Max Mara Téměř dva tisíce prodejen po celém světě, s ročním obratem více než miliardou eur. To je italská módní značka Max Mara. Založení značky Oficiální založení se... číst více »

Cerruti 1881

Cerruti 1881 Módní značka s vlastní textilní továrnou je dodnes vyhledávána muži pro padnoucí obleky a dalšími nezbytnostmi. Firma fungovala asi sedmdesát let, než se stala... číst více »