Tag Archives kabelky

Jak nosit malou kabelku?Jak nosit malou ...

Jak nosit malou kabelku?Jak nosit malou kabelku?

Malé kabelky se těší velké oblibě. A není divu – věci se v nich hledají lépe než v objemných taškách, nikde nepřekáží a dají se nosit hned na několik způsobů. Ať už si k oblečení vezmete jen mini kabelku na mobil, hranatou kapsičku nebo elegantní oválné... číst více »

Jakou kabelku si vybrat do společnosti a...

Jakou kabelku si vybrat do společnosti a jakou na běžné nošení?

Každá žena by měla mít ve skříni dostatečné množství kabelek. Jiné se hodí k nošení v létě, jiné v zimě, odlišné volíme ke společenským událostem, další na pláž nebo třeba do práce. I na dovolenou zřejmě sáhneme po další, buď letní, nebo navíc velmi... číst více »

Costume National

Costume National

Costume National Pohádka na téma, jak se dva bratři, se zájmem o módu, dostali do převelikého světa módy. To je značka Costume National, která čerpá ze všech koutů světa, a její zakladatelé se učili přímo od velikánů paní módy. Bratří, jak se patří Italští bratři... číst více »

Okouzli s jarními novinkami od Tamaris

Okouzli s jarními novinkami od Tamaris

Okouzli s jarními novinkami od Tamaris Dámské boty německé značky Tamaris jsou mezi českými ženami stále oblíbenější. Spojují totiž v sobě skvělý módní design, precizní zpracování, příznivou cenu a také komfort při nošení, neboť jsou vybaveny technologií ANTISHOKK,... číst více »

Baťa

Baťa Jestli existuje dospělý Čech, který nazná značku Baťa, pak jej bez urážky můžeme nazvat negramotným. Zakladatel podniku Tomáš Baťa je považován za jednoho... číst více »

Marc Jacobs

Marc Jacobs Američan Marc Jacobs, narozen 1963, sklízí díky svým kolekcím úspěchy po celém světě. Vyniká svojí prezentací a uměním. Nápaditost je znát na každém... číst více »

DKNY

DKNY Řada čtyř písmen za sebou je módní značka, kterou svými iniciály pojmenovala americká módní návrhářka Donna Karan – DK. Další dvě písmena, tj. NY označují město... číst více »

Céline

Céline Také vám název značky evokuje něžnost a jemnost? V tom případě máte to pravé cítění. Módní značka Céline, která se v dnešní době umisťuje vysoko... číst více »

Hermes

Hermes Top francouzské módy netvoří světoznámá značka Louis Vuitton, jak by se dalo předpokládat, ale značka Hermes. Ta byla založena již roku 1837 a specializovala se na oděvy a... číst více »