Tag Archives kosmetika

Prodávat Oriflame je možnost, jak si vyd...

Prodávat Oriflame je možnost, jak si vydělat

Švédská, čistě přírodní kosmetika Oriflame, kdo by jí neznal? Kvalitní kosmetika, kterou může prodávat každý, kdo si chce přivydělat a nebo nakupovat kosmetiku pro svou vlastní potřebu. Jak prodávat Oriflame? Oriflame funguje na stejném principu jako Avon. To znamená, že se... číst více »

Estée Lauder

Estée Lauder

Estée Lauder Být krásná není jen o tom, co si na sebe obléct, ale také umět pečovat o svůj zevnějšek. To byl základ filozofie, kterou naplno rozvedla Američanka Estée Lauder. Dětství v železářství a velké rodině Narodila se roku 1906, do velice početné rodiny (měla osm... číst více »

Zázrak jménem bambucké máslo

Zázrak jménem bambucké máslo

Zázrak jménem bambucké máslo O skvělých účincích olivového oleje ví každý. Znáš ale bambucké máslo? Původ Bambucké máslo pochází ze západní Afriky, kde si dovolenou dovolí málokdo. I přestože je na nás sypáno z každé druhé kosmetické reklamy a je to hlavní... číst více »

Nejlepší kosmetika na cestování

Nejlepší kosmetika na cestování

Nejlepší kosmetika na cestování Každá dívka i žena chce být krásná i na dovolené, ale je dost často omezována kufrem nebo neví, co si s sebou vlastně zabalit. Pleť a vlasy přitom ale potřebují mnohem více péče, protože vítr, voda a sluníčko na ně zaútočí. Jenomže i... číst více »

Trvanlivost kosmetiky

Trvanlivost kosmetiky Hodně žen má problém s dodržováním trvanlivosti kosmetiky nebo ani vůbec neví, že kosmetika nemá věčnou trvanlivost. Přestože se snaží o pleť co... číst více »

Francouzská kosmetika

Luxus, který si zasloužíte

Luxus, který si zasloužíte Každá žena někdy zatoužila mít něco výjimečného jen a jen pro sebe. Tajemství, které nikdo neodhalí a přitom bude všem na očích. Něco malého... číst více »

50 způsobů jak vypadat mladší 2. část

50 způsobů jak vypadat mladší 2. část Jak docílit mladistvého vzhledu, ikdyž jsme zase o rok starší? Můžete zkusit tyhle tipy, které jistě nebudou marné. Nemusíte použít všechny,... číst více »